Україна на 42% збільшала виручку від експорту заморожених ягід


Аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) збільшили прогноз експорту заморожених ягід з України в сезоні 2018/19 років (червень – травень) на тлі несподівано високих обсягів експорту в січні 2019 року. Про це повідомляє Agravery з посиланням на прес-службу асоціації.

Керівник УПОА Федір Рибалко розповів, що очікуваний обсяг експорту заморожених ягід з України становить більше 50 тис. тонн.

«Ми переглянули прогноз експорту перш за все тому, що ціни на заморожені ягоди на міжнародному ринку в грудні-січня почали рости, що стимулювало експорт української продукції, – каже Федір Рибалко, – Станом на кінець січня експорт заморожених ягід з України вже перевищив 40 тис. тонн, що було на 33% більше, ніж за перші вісім місяців попереднього сезону. В останні місяці, за нашими прогнозами, експорт може досягти 11-12 тис. тонн, а значить загальний обсяг експорту в сезоні-2018/19 вперше перевищить 50 тис. тонн», – продовжує керівник УПОА.

Аналітики EastFruit також відзначають, що виручка від експорту заморожених ягід за перші вісім місяців поточного сезону склала $ 67 млн ​​і була вища за минулорічну на ту ж дату на 42%

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.