За 5 років прогрес більший, ніж за десятиліття – Юнкер на саміті “Україна-ЄС”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Юнкер оцінив зусилля Петра Порошенка на шляху до Європи.

Завдяки досягненням останніх років, “відносини між Україною та Європейським Союзом кращі за весь час”, який Юнкер пам’ятає.

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що за 5 років президентства Петра Порошенка Євроатлантичний прогрес України був більшим, ніж за попередні десятиліття. Про це він сказав на прес-конференції за підсумками саміту “Україна-ЄС” у Києві, передає 5 канал з посиланням на Obozrevatel.

“Зараз це вже 21-й саміт, який ми спільно проводимо. І ми можемо бачити найбільший прогрес. З часів Майдану він був набагато більшим, ніж за попередні десятиліття”, – зазначив Юнкер.

“Я кажу це як людина, яка була тут від самого початку, як співголова нашого першого саміту в Києві між Україною і Євросоюзом 5 вересня 1997”, – наголосив європейський політик.

“Ми всі повинні пишатися Україною і нашим партнерством. Європейський Союз та інші фінансові установи вже виділили понад 15 мільярдів євро для того, щоб підтримати процес реформ в Україні. І роблять це з 2014 року”, – заявив він.

Також Юнкер нагадав, що зближення між Україною і Євросоюзом особливо стало відчутним після лібералізації візового режиму.

“З 1 червня 2018 вже 3 мільйони візитів було з України в ЄС. Завдяки нашій угоді про зону вільної торгівлі, Україна може швидше рости. І таким чином швидше досягати прогресу. Після того, як ці угоди набрали чинності, ми вже бачимо зростання на 49 відсотків”, – зазначив посадовець.

Крім того, Жан-Клод Юнкер підтвердив, що європейські країни підтримували і будуть підтримувати Україну на її шляху до інтеграції з ЄС.

Нагадуємо, у понеділок, 8 липня, в рамках роботи 21-го саміту “Україна – ЄС” було підписано 5 документів про співпрацю. Загальна сума угод становить понад 100 мільйонів євро.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *