Найбільшу кількість стрілецької зброї впродовж 5 років Україна експортувала до США


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала до США.

Як інформує Defense Express, про це надала інформацію Держекспортконтроль на запит УНН.

У 2014 році США придбали в України 10 166 одиниць гвинтівок та карабінів. Більше того року придбала тільки Канада – 10 400 одиниць.

2015 року США придбали 10 000 гвинтівок та карабінів, а також 89 переносних протитанкових рушниць та гранатометів та 3 пускові механізми до переносних зенітно-ракетних комплексів, а також 226 ракет до них.

  • 2016 року США знову придбали ще 10 000 гвинтівок та карабінів, а також 85 одиниць переносних протитанкових керованих реактивних снарядів та ракетних комплексів.
  • У 2017 році США придбали 15 040 одиниць автоматів та пістолетів-кулеметів, а також 790 одиниць переносних протитанкових рушниць та гранатометів.
  • У 2018 році США придбали в Україні один револьвер чи пістолет, 3 200 гвинтівок та карабінів, 1868 автоматів та пістолетів-кулеметів, а також 177 важких кулеметів.

Отже, починаючи з 2014 року Україна експортувала до США 33 366 гвинтівок та карабінів.

Нагадаємо:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *