Як на росії дискедитували Олега Сенцова за допомогою корисного ідіота Чаплиги


Вступ: Рік тому неканонічна московська церква “призначила” святого Архангела Гавріїла охороняти таємниці Кремля і Міністерства оборони країни-агресора. Не знали московітські єретіки і російські загарбники, що Архангел Гавріїл є насправді фаховим розвідником світлих сил. Бо не проводили спецперевірки.

І от, через деякий час, завдяки святому Архангелу Гавріїлу, до Центру “Миротворець” почали поступати різними каналами цікаві матеріали про плани та наміри російських загарбників.

Сьогодні ми вам пропонуємо ознайомитися з частиною кремлівського плана дискредитації Олега Сєнцова у російських засобах масової дезінформації. Цікава в цьому документі роль, яку відвели російські пропагандисти відомому корисному ідіоту Михайлу Чаплизі.

Ми далекі від думки, що Чаплига був підвербований Кремлем чи спецслужбами бо він і без цього робить все на їх користь, але ж подивіться, як московіти його вміло обклали зі всіх боків своєю т.з. “правозахисною” агентурою, що він свою публічну агресивну діяльність проводив у чітко визначеному кремлем напрямку.

Бо корисний ідіот. Що тут ще скажеш?

А ще зверніть увагу, на те, що на росії немає незалежних ЗМІ. Є потужна пропагандистська машина, яка повністю керується з кремля. Що скажуть, те й будуть робити.

Чи знали ми про ці плани? Так, знали. Але на тому ворожому боці не знали про те, що ми знаємо.

Звісно ж, що після оприлюднення цього матеріалу московіти разом з Чаплигою та іншими корисними ідіотами будуть волати про те, що все це начебто неправда, де ваші доказатєльства тощо. Знайома пісні. Хай волають.

Як кажуть: “Собаки хай гавкають. А наш український караван іде!“.

Так, ми пішли далі працювати задля України і її народу, частина якого непередбачувано йі6анута.
А що робити? Шо маємо, то маємо.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *