В БИДЛА ПАМ’ЯТЬ КОРОТКА. ЇХНІЙ ІНСТИНКТ САМОЗБОРЕЖЕННЯ – ПОЖЕРТИ ТА ПОСПАТИ


“Найвищий ризик був – атака на Київ з півночі”: Парубій розповів про початок агресії РФ і спотворені звіти СБУ.

Екссекретар РНБО Андрій Парубій розповів про свої перші тижні роботи у Раді нацбезпеки.

Про це повідомляє Еспресо.TV. 

“Українські силові структури та спеціальні органи, в них були інкорпоровані агенти впливу Росії. Я, коли в перші дні став секретарем РНБО, і мені почали приносити так звану “секретку”, документи, які приходять зі Служби безпеки, а я паралельно кількох своїх радників відіслав в Крим, щоб щоденно моніторити ситуацію, і на якомусь етапі, я зрозумів, що мені присилають не об’єктивну інформацію від українських підрозділів СБУ, а спеціально спотворену під інтерес РФ та окупантів.

Зрештою, тільки 10%, тих, хто були в Криму лишились вірними присязі Україні“, – сказав Парубій. 

Він зазначив, що такий стан був тоді по всій країни, зокрема у Києві.

“Це той стан, в якому ми були. Я нагадаю, тоді в Києві не було правоохоронців на вулицях. Коли мені це пригадують – я згадую самоооборону Майдану, яка фактично виконувала правоохоронців. Не тільки армії, а й часто і міліції не було. Вони часто були під впливом інших людей та іншої держави”, – сказав екссекретар РНБО. 

Він додав, що керівництво готувалось до нападу РФ з усіх напрямів. 

“І в той самий період РФ сконцентрувала війська на чотирьох напрямках. Ми весь час розуміли, що може відбутися атака з будь-якого напряму. Я, навіть пригадую, коли був секретарем РНБО, в ці лічені години, коли вдавалось спати, я вночі прокидався від жаху: “З якого напрямку вони підуть” І нам треба було з тим ресурсом, який був забезпечити безпеку в усіх напрямках, всі боєздатні частини зібрати для того, щоб при будь-якому розвитку подій. Найвищий ризик був – атака на Київ з півночі. Для того, щоб захистити столицю, країну. В той період, нам необхідно було приймати надзусилля. І я вважаю, що одне із ключових рішень було – створення добровольчого руху”, – сказав Парубій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *