Керівництво Головної інспекції СБУ робить з Баканова посміховисько


Але спочатку послухайте цей прекрасний музичний витвір.

Отже, якийсь розумник з інспекії підсунув Баканову цей шедевральний документ на підпис, а Баканов взяв, та й підмахнув.

Навмисно це зроблено, з бажання вислужитися чи по дурості, – вирішувати Баканову. Але сам стиль і речення документу говорять про те, у що зараз перетворюють бойову одиницю України під назвою СБУ.

Вони вважають, що офіцери Служби, більшість яких пройшли ротації на Донбасі, які мають бойовий досвід, які зі зброєю захищали Батьківщину від російського агресора якимось чином можуть дискредитувати Службу? Чи може їхні сім’ї, які на Новий рік зазвичай збираються разом?

Може хтось з виконавців цього документу або сам Баканов знає хоч одного співробітника СБУ, який xyєм на піаніно грав у публічних місцях і тим самим дискредитував свою країну і Службу?

Невже ви – ті, хто придумав цю підставу Баканову – насправді вважаєте, що зможете у такий падлючий спосіб принизити Бойових Офіцерів СБ України, деморалізовувати їх і їхні родини, які вже пройшли випробування війною.

Хто надав вам таких прав – формувати у суспільства недовіру до тих, хто життям і здоров’ям вже довів свою Гідність, Честь і вірність Батьківщині?

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “Керівництво Головної інспекції СБУ робить з Баканова посміховисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *