Вчора пишались його подвигами – сьогодні вишвирюють за профнепридатність. Легендарного танкіста – захисника ДАПу “зливають” з ЗСУ


Черговий геройський захисник України, легендарний танкіст Євген Межевікін виявився зайвим для сьогоднішньої влади.

Усі роки стримування російської агресії, коли нарід ще не був таким “втомленим” від війни, наші Захисники були в пошані. Проявити бодай натяк на неповагу вважалось соромом і жорстко засуджувалось суспільством. Тим суспільством, яке щодня кричало про “тисячі патріотів за ґратами”. Де ти, суспільство? Де ти сьогодні?

Партія слуг, в лавах якої не видно ветеранів, ці слуги народу освистують у Верховній Раді доброволицю, народного депутата, Народного Героя України Яну Зінкевич, які ухилялись від повісток до військкомату під різними приводами, сьогодні вишвирюють бойових офіцерів із ЗСУ, а бойового Генерала-Кіборга із порушенням закону поміщають не на гауптвахту, а в цивільне СІЗО, влаштовують судилища за сфабрикованими справами.

У 2016 році під час проведення війського урочистого Параду на честь Дня Незалежності України народ пишався ним. Українці тоді ще гаряче відчували п’ятою точкою від якої біди врятував їх геройський танкіст.

ЗСУ – Наша Гордість! – писали в соціальних мережах.

“Герой України Євген Межевикін. Зі своїм екіпажем знищував цілі групи ворога на шаленій швидкості! Героям слава!” – написали в мікроблозі та опублікували фотографію майора.

“Щоб Ви розуміли, знищити на 64-й 4 російські коробочки, з них 72-й, це так як на Оболоні одягнути “Слава Путіну” і вижити”, – додали подробиць у мікроблозі.

“Це після смерті Сані Лавренка, командира танкової роти, при вході в Піски в 2014, Межевикін полонених більше не брав”, – написав користувач Капітан Прайс.

А на сьогодні, легендарний танкіст, Герой України Межевікін (Адам) не пройшов атестацію і тепер “не відповідає займаній посаді”.

Героя України, «кіборга» Євгена Межевікіна (позивний «Адам»), який виконував бойові завдання на Донбасі, в тому числі і в районі Донецького аеропорту, хочуть звільнити з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин за … профнепридатність.

Так вирішують ті, за кого проголосувала більшість на виборах. Ви цього хотіли, коли свідомо ставили відмітку навпроти свого кандидата?

Юрій Бірюков

На первом фото – Евгений Межевикин, кавалер множества медалей и орденов, Герой Украины и Народный герой Украины. А еще, он лучший танкист в стране, наводивший ужас на сепаров, спасший жизни сотен киборгов в ДАПе. Нет, не “один из лучших” и все это, а именно лучший.

На втором фото – Женин “мишка” в Тоненьком. Это была база 93 и 79 бригад в октябре 14, именно тогда и была сделана эта фотка, именно тогда писалась легенда про танкиста “Адама”. Женя прикрывал ротации, жег русские танки, вытаскивал застрявшие машины, защищал терминалы.

На третьем фото – свежая характеристика Жени, за подписью какого-то проходимца. Нашей армии не нужны больше такие танкисты.

В сухом остатке – подонки целенаправленно уничтожают армию. Подонки, за которых проголосовали в апреле этого года. Которые решили продать нашу страну.

А це той, хто підписав Адаму характеристику –

Літвінов Сергій

“Айй літвінов мАлАдец. ОРУ. Тепер мене потрібно по атестації убирати з посади. начальник, якому місце на лаві підсудних і розгляд отриманих нагород оцінює підлеглих!
На початку 2019 підмінити не вдалось, чекали рік”
– написав підполковник Євген Межевікін.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *