Урок 6. Як Мордоскоп розкриває псевдоніми або Профілактика зради


Досить часто терористи, бойовики та їх посібники мають в мережі акаунти с несправжнім ім’ям. Як дізнатися, хто ховається за цими псевдонімами? Дуже просто – через розпізнавання.

Наприклад, знаходимо в соціальній мережі такого як “Максим Рысьянов“, в нього є фотографії, які вказують на перебування на окупованій території.

Перевіряємо в Чистилищі.

Може пора кричати “зрада!” та “Миротворець недопрацьовує!”? Ні, почекайте, давайте спочатку перевіримо персонажа на Мордоскопі. Якщо будемо достатньо терплячими та наполегливими, бо не всі фото в акаунті підходять для розпізнавання, ми знайдемо те, що нам вкаже на його запис у Чистилищі з усіма установочними даними.

Виявляється, що справжнє ім’я його Сахаутдінов Арсен Рішатович, Центру “Миротворець” про нього відомо.

Добре, що в нас є мордорозпізнавач, а чи можна ще якось знайти людину в Чистилищі, якщо вона приховує своє ім’я? Це дуже просто. Набираємо в графі ФІО ключове слово, а в описі ім’я, яке зазначено в нього в акаунті, і натискаємо пошук.

Всього 3 прості кроки і ми все знайшли. Тобто перш ніж заїкатися про якусь зраду треба все самому ретельно перевірити, чи не так?

Давайте подивимся на другого персонажа. В мережі його звати Максим Максименко.

В Чистилищі їх навіть п’ять, як же розібратися, який саме нам потрібен?

Перевіряємо фотографії з акаунту на Мордоскопі.

Виявилось, що справжнє ім’я його Замалієв Максим.

Спробуємо знов застосувати пошук за описом через ключове слово.

Знов ми швидко його знайшли. Тож висновок з сьогодняшнього уроку буде такий. Якщо об’єкт дослідження ховається за псевдонімом, Мордоскоп нам допомогає встановити його через розпізнавання обличчя. Доречі, дехто з них вже зараз намагається зробити собі фальшиві документи чи оженитися та змінити прізвище, щоб приховати своє злочинне минуле. Прогнозується, що таких випадків буде багато, тож Мордоскоп стане зручним засобом їх виявлення. І ще одне. Перш ніж плекати зраду, звинувачувати, надсилати неперевірену інформацію, що дуже відволікає миротворців від роботи, слід самому все ретельно перевірити.

Може тоді й зради в нас хоч трішечки поменшає? 🙂

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *