Випробування, модернізації та закупівлі озброєнь для ЗСУ у 2018р – детально


Міноборони оприлюднило щорічний інформаційний бюлетень «Біла книга. Збройні Сили України», що містить відомості щодо випробувань, модернізації та закупівлі озброєнь для ЗСУ, про це повідомляє УМП.

Для переоснащення Збройних Сил, інших складових сил оборони новітніми та модернізованими зразками (комплексами, системами) озброєння, військової і спеціальної техніки, у 2018 р. міністерством продовжувалась робота щодо виконання завдань Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2022 р.

Нагадаємо:

За цих умов понад 90% фінансового ресурсу спрямовано на модернізацію наявного і закупівлю нового озброєння та військової техніки, а 10% коштів – на фінансування дослідно-конструкторських робіт, які перебувають на етапі проведення державних (попередніх) випробувань та виготовлення дослідних зразків.

Нагадаємо: Через російську агресію витрати України на озброєння у 2018 році виросли на 21%. А Росія втратила 150 мільярдів доларів і 10% ВВП через санкції, а також десять років розвитку в найбільш чутливих секторах російської економіки.

За даними видання в інтересах Збройних Сили України в 2018 році проводилися випробування озброєння і військової техніки та розроблення перспективних зразків:

Допущено до експлуатації 36 зразків озброєння та військової техніки:

Прийнято на озброєння (поставлено у війська) 16 зразків ОВТ:

Закуплено та поставлено до Збройних Сил України у 2018 році:

Для забезпечення Збройних Сил та інших складових сил оборони необхідними боєприпасами у 2018 р. тривало виконання Державної цільової програми створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії на період до 2021 р.

Модернізація та продовження ресурсу ОВТ:

Таблиця 1. Стан закупівлі основних зразків нового та модернізованого ОВТ за державним оборонним замовленням у 2014 – 2018 рр.

Таблиця 2. Стан відновлення озброєння та військової техніки Збройних Сил у 2014 – 2018 рр. на підприємствах ОПК

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.