У волинському селі запрацює соціальне спецтаксі


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У Зимнівській ОТГ запрацює соціальне таксі, повідомляє «Волинь24».

Відповідно наказу Міністерства соціальної політики України від 23.05.2019 року № 797 «Про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату» служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю утворена при секторі з питань соціального захисту населення Зимнівської сільської ради включена в перелік служб з перевезення, які будуть забезпечені спеціально обладнаними автомобілями у порядку черговості.

На території Зимнівської об’єднаної територіальної громади проживає 348 осіб з інвалідністю, в тому числі 46 дітей, з них 52 особи з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. 

Категорії осіб з інвалідністю залишаються заручниками домівки і не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні та реабілітаційні потреби. 

Такий автомобіль дозволить людям з особливими потребами відвідувати різноманітні заходи та брати активну участь у житті громади, адже досить часто люди на візках не мають можливості дістатися того чи іншого місця власними зусиллями. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.