Встановлені покидьки, які зграєю напали на офіцерів СБУ


11 лютого 2021 року о 20:30 на станції метро «Університет» зграя покидьків-спортсменів напала на двох співробітників СБУ – ветеранів війни проти російського агресора.

В результаті нападу один з офіцерів СБУ отримав безліч важких травм. Його доставили в реанімацію з проламаним черепом, переломом перенісся, численними синцями і внутрішньо черепними гематомами, а також з рваними ранами на обличчі.
Нападники – спортсмени з бойових видів спорту і в момент бійки перебували разом з тренером.

Батьки покидьків почали кампанію з дискредитації офіцерів СБУ. Виявлені дискедитатори також будуть забиті в Чистилище разом зі своїми виродками, як їх посібники.

Пам’ятайте, уроди! За своїх горлянку вигриземо, але спочатку хай над вами мольфари попрацюють.

Дякуємо всім, хто допомагав у встановленні наведених нижче виродків.

Відео нападу на співробітників СБУ

УРОКИ ИСТОРИИ
«Посылай мальчиков» – так звучал первый в истории Израиля приказ о точечной ликвидации террористов, убивших в 1972 году 11 израильских олимпийцев.
Премьер Израиля Голда Меир не стала разбираться в психологических мотивах людей, убивших 11 израильских олимпийцев. Ее не интересовало их тяжелое детство. Не волновала склонность к депрессии.
Когда Мосад доложил ей, что спортсменов перед смертью пытали, Голда Меир дала добро на спецоперацию “Гнев божий”.
За полгода Мосад показал, что может быть не менее жестким и коварным, чем террористы. К годовщине трагедии почти все террористы, причастные к гибели израильских олимпийцев, были ликвидированы.

Donate to Myrotvorets

12 коментарів до “Встановлені покидьки, які зграєю напали на офіцерів СБУ

  1. Цікаво, а що ж це за тренер, який виховав таких покидьків? Зайвий раз впевнююся, що потрібне вільне ношення вогнепальної зброї. У даному випадку офіцери мали повне право розстріляти цих покидьків. За напад мають відсидіти років 10 кожний. А батькам раджу сушити сухарі!

  2. Відомо з якого клубу, хто тренер? Вони мають відношення до клубу Гермес на метро Університет?

  3. Мертвечуківські тітушко-висмоктиші, ви ще очікуєте, що з них, щось путне виросте для нашої батьківщини?…

  4. Это не спротсмены , это отьявленное зверьё и враги не только Украины , но любого жителя!

  5. Наказать тренера и его недоносков по всей строгости!!! По жизненно посадить недобитков. Это не спортсмены а зверье напару с тренером.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *