Центром “Миротворець” вводиться нова класифікація ворожої діяльності


Центром “Миротворець” вводиться новий підвид у класифікації учасників гібридної війни росії проти УкраїниУчасть в актах гуманітарної агресії проти України“.

Гуманітарна агресія, як невід’ємний елемент гібридної війни.

Ціллю актів гуманітарної агресії є не територія чи об’єкт для влучання снарядом, а інформаційний простір, який не обмежений територіально, і … мозок людей.

Ворогу немає необхідності вдаватись до перетину кордону для окупації суверенної держави. Створюється можливість культурної експансії з підміною понять, зміною свідомості, ліквідацією національної ідентичності. В результаті “поранений у свідомість” противник починає виконувати всю необхідну роботу перед остаточним фізичним поглинанням територій.

Результат при гуманітарній агресії немає миттєвого ефекту і розтягнутий в часі. Саме тому помітити ворожу активність непідготовленому малоосвіченому громадянину, який не звик думати, важко.

Громадянин чує чийсь вислів про, до прикладу, штучне походження української мови. Через деякий час він те ж саме читає в іншому місці, підсвідомо запам’ятовує. Пізніше його бомбардують цими мислевірусами вже різні “зливні бачки” так званих засобів масової інформації.

Згодом інформаційний простір стає достатньо насиченим підміненим поняттям і цю тему починають використовувати в своїх виступах і статтях науковці, політики, відомі журналісти. Йдуть посилання один на одного, внаслідок чого створюється враження, що тема має історичне підґрунтя, а не штучно запущена ворогом.

Як проникають в нашу мову запозичені слова від частого їх вживання, так проникають у свідомість людини підсунуті думки і стають частиною суспільної думки.

Саме так відбувається легалізація запущеної ворогом масового інформаційного інфікування. Отримавши такий вірус, громадяни транслюють меседжі іноземної агресії свідомо, добровільно і активно, до того ж, презентують їх, як власну думку. Їм здається, що це вони самостійно дійшли до цього висновку і починають активно захищати цю позицію прямо працюючи на досягнення цілей ворогом.

Адже відомо, що основна маса населення формує думку вловлюючи її з інформаційного простору, при цьому не залучаючи наявні у вільному доступі канали для перевірки даних, історичні факти, на основі яких можна чи підтвердити чи спростувати непомітно нав’язані тези.

Усі задіяні у ланцюгу гуманітарної ворожої агресії з метою підміни понять і зміни свідомості не є жертвами. Вони є активними учасниками актів гуманітарної агресії проти України.

Саме тому Центр “Миротворець” віднині буде фіксувати добровільних “бойовиків” і ворожих посіпак, які свідомо беруть участь в гуманітарній агресії проти України.

ЩОБ ВИЛІКУВАТИ ХВОРОБУ, МАЄМО СПОЧАТКУ ВИЯВИТИ, ПОСТАВИТИ НА ОБЛІК І ВАКЦИНУВАТИ ХВОРИХ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *