Встановлені покидьки, які зграєю напали на офіцерів СБУ


11 лютого 2021 року о 20:30 на станції метро «Університет» зграя покидьків-спортсменів напала на двох співробітників СБУ – ветеранів війни проти російського агресора.

В результаті нападу один з офіцерів СБУ отримав безліч важких травм. Його доставили в реанімацію з проламаним черепом, переломом перенісся, численними синцями і внутрішньо черепними гематомами, а також з рваними ранами на обличчі.
Нападники – спортсмени з бойових видів спорту і в момент бійки перебували разом з тренером.

Батьки покидьків почали кампанію з дискредитації офіцерів СБУ. Виявлені дискедитатори також будуть забиті в Чистилище разом зі своїми виродками, як їх посібники.

Пам’ятайте, уроди! За своїх горлянку вигриземо, але спочатку хай над вами мольфари попрацюють.

Дякуємо всім, хто допомагав у встановленні наведених нижче виродків.

Відео нападу на співробітників СБУ

УРОКИ ИСТОРИИ
«Посылай мальчиков» – так звучал первый в истории Израиля приказ о точечной ликвидации террористов, убивших в 1972 году 11 израильских олимпийцев.
Премьер Израиля Голда Меир не стала разбираться в психологических мотивах людей, убивших 11 израильских олимпийцев. Ее не интересовало их тяжелое детство. Не волновала склонность к депрессии.
Когда Мосад доложил ей, что спортсменов перед смертью пытали, Голда Меир дала добро на спецоперацию “Гнев божий”.
За полгода Мосад показал, что может быть не менее жестким и коварным, чем террористы. К годовщине трагедии почти все террористы, причастные к гибели израильских олимпийцев, были ликвидированы.

Donate to Myrotvorets

14 коментарів до “Встановлені покидьки, які зграєю напали на офіцерів СБУ

  1. Цікаво, а що ж це за тренер, який виховав таких покидьків? Зайвий раз впевнююся, що потрібне вільне ношення вогнепальної зброї. У даному випадку офіцери мали повне право розстріляти цих покидьків. За напад мають відсидіти років 10 кожний. А батькам раджу сушити сухарі!

  2. Відомо з якого клубу, хто тренер? Вони мають відношення до клубу Гермес на метро Університет?

  3. Мертвечуківські тітушко-висмоктиші, ви ще очікуєте, що з них, щось путне виросте для нашої батьківщини?…

  4. Это не спротсмены , это отьявленное зверьё и враги не только Украины , но любого жителя!

  5. Власне я прочитав як мінімум 7 статей з цього приводу. Висновок один в лавах СБУ слабенькі люди(та щей контр розвідка). Також можу сказати ну не треба ліпити отово ветерани війни там патріоти бла бла бла…. Автор статі маніпулюйте людьми таким чином….. бо так посмерджує заказухою! Тим більше це не перший випадок свавілля силовиків, досталиті їхні, тикання «корочками» та безпридєл….. А хлопчаків зробили крайніми!

  6. Наказать тренера и его недоносков по всей строгости!!! По жизненно посадить недобитков. Это не спортсмены а зверье напару с тренером.

  7. Впаять им покушение на сотрудника контрразведки. Пусть их стая шакалов на зоне покажет свои умения. А то кучей они смелые. Гиены ₽баные. Вообще пора для таких “смельчаков” создать штрафбат- пусть на фронте показывают “смелость”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *