Врятований від банкрутсва у 2016 році “Завод ім. Малишева” побив кількарічний рекорд з виготовлення танкових двигунів


У лютому цогоріч харківське ДП “Завод ім. В.О. Малишева” виготовило рекордну за останній період роботи кількість танкових двигунів – 10 одиниць впродовж одного місяця.

Нагадаємо, Завод імені Малишева у Харкові став одним із семи заводів, які були відроджені з забуття впродовж останніх п’яти років.

  • У 2012 році господарчий суд відкрив процедуру банкрутства заводу.
  • У 2013 році на заводі вимкнули світло за борги. Заборгованість заводу за електроенергію перевищила чотири мільйони гривень.
  • З 2014 року завод почав працювати у три зміни.
  • У 2016 році завод вперше за довгі роки став прибутковим.

СІМ ПРОМИСЛОВИХ ЗАВОДІВ УКРАЇНИ, ЩО ВІДРОДИЛИСЬ З НЕБУТТЯ

У пресслужбі концерну зауважили, що це – найбільше завантаженість виробничих потужностей заводу з виготовлення двигунів за останні декілька років, повідомляє Defense Express.

В “Укроборонпромі” стверджують, що вийти на такі показники на фоні загального падіння обсягів промисловості в країні вдалося завдяки правильним управлінським рішенням.

Для порівняння, у лютому 2019 року ЗіМ випустив лише 4 таких двигуни. Наше завдання тепер – тримати темп виробництва і забезпечити безперебійне виконання контрактів для інозамовників в умовах національного карантину та зачинених кордонів“, – підкреслив генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *