Наслідки руління Державою діжіталізаторами вже місцями починають вихаркуватися


Абсолютне нерозуміння процесів Державотворення, майже повна некомпетентність у поєднанні з відсутністю досвіду починає давати свої гіркі плоди.

Львів по всьому світові просить допомогти в будь-якій формі з обладнанням і витратними матеріалами для qPCR-діагностики коронавірусу.

Але тут слід нагадати про те, що у бюджеті минулого року, в ході т.з. “оптимізації” витрат діджіталізаторами, серед іншого були виключені кошти на закупівлю саме такого обладнання для qPCR для навчання студентів біологічних і медичних спеціальностей. Як процитували слова діджіталізаторів з новими зеленими обличчями в одному з українських університетів: “Нехай в теорії вчать”.

А тим часом, як стало відомо, вчені Інституту молекулярної біології, які розробляють тести на коронавірус, пішли у відпустку за свій рахунок.

Співробітниця цього інституту Оксана Півень сьогодні повідомила у Facebook, що співробітники Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, серед яких розробники українських тест-систем для виявлення коронавірусу, через проблеми з базовим фінансуванням – тобто грошима на зарплати згідно штатного розкладу, пішли у відпустку за свій рахунок.

“Вакцину обов’язково розроблять але не у нас, тому що у нас немає достатніх коштів для проведення належної наукової роботи, а вакцина на порожньому місці не з’являється. Це копітка і тривала робота. А ми будемо її купувати з-за кордону, але ті, хто зможе собі це дозволити“, – підсумувала Півень.

І на тлі всього цього Кабмін закуповує золоті прикраси під скіфське золото на сотні тисяч гривень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *