ВПЕРЕШЕ ПРОДЕМОНСТРОВАНІ У 2017 РОЦІ: УКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО ОТРИМУЄ ЧЕРГОВІ ПАРТІЇ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ «НОВАТОР»


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

До протитанкових підрозділів Збройних сил України почали надходити чергові бронеавтомобілі (СБА) “Новатор” озброєнні ПТРК «Стугна-П» виробництва приватної компанії “Українська бронетехніка”

Зокрема, як повідомляє Defense Express з посиланням на видання “Український Тиждень”, протитанкову версію “Новатора” вже активно освоюють бійці 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.

Нагадаємо, що першу партію з декількох десятків спеціальних броньованих автомобілів “Новатор”. було передано до ЗСУ було у листопаді минулого року.

ВПЕРЕШЕ ПРОДЕМОНСТРОВАНИЙ У 2017 РОЦІ: УКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО ОТРИМАЛИ ПЕРШІ КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ «НОВАТОР»

Ця бронемашина виготовлена на шасі Ford 550, яке було спеціально посилене. СБА виготовлено зі сталі шведської компанії ARMOX різної твердості (до 560) та товщини в залежності від зони бронювання і в цілому машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4 або ПЗСА-5. Всі двері обладнані спеціальними підсиленими ригелями та замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні в екстрених ситуаціях.

Також варто додати, що “Новатор” вперше показали з новим протитанковим ракетним комплексом “Амулет” на Міжнародній виставці “Зброя та Безпека-2018”, а через рік цей новий бойовий модуль, розроблений ДККБ “Луч”, був встановлений вже на звичайний БРДМ-2.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *