Впереше продемонстрований у 2017 році: Українське військо отримали перші кілька десятків спеціалізованих бронеавтомобілів «Новатор»


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Збройні Сили України отримали першу партію спеціалізованих бронеавтомобілів «Новатор» виробництва компанії «Українська бронетехніка».

Про це повідомив Ukrainian Military Pages з посиланням на пресслужбу компанії.

Бронеавтомобіль «Новатор» вперше був продемонстрований 15 грудня 2017 року. Пройшов тест-драйв у Національній гвардії та Силах спеціальних операцій. У червні 2018 року Міністерство оборони повідомило, що бронеавтомобіль «Новатор» розглядається, як один з варіантів для прийняття на озброєння Збройних Сил України.

«Наша команда пишається тим, що ми вкладаємо не просто всі наші сили для реалізації амбітних проектів в Україні та за її межами, а що кожна людина залучена до проекту вкладає душу! Сьогодні записали з Андрієм Сенченком прес реліз з приводу здавання партії броньовиків «Новатор» для МО та презентували наступне покоління бойової броньованої машини Новатор з бойовим модулем «ІВА». І звичайно ж провели тест-драйв всім бажаючим», – написав у facebook Олександр Кузьма, директор компанії.

https://www.facebook.com/100013907779568/videos/747237422416510/
https://www.facebook.com/100013907779568/videos/747237452416507/

Бронемашина виготовлена на популярному шасі Ford 550, яке було спеціально посилене. Складові машини на 50% українські, решта іноземні, військового призначення. Споряджена маса автомобіля складає 6845 кг. Максимальна швидкість автомобіля по шосе 140 км/год.

Автомобіль виготовлено із високоякісної шведської сталі ARMOX різної твердості (до 560), в цілому машина відповідає класу бронювання ПЗСА-4. Двері обладнані підсиленими ригелями і замками підвищеної надійності та мають можливість відкривання ззовні у екстрених ситуаціях.

У вантажному відсіку розміщено місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. Три борти вантажного відсіку відкидаються. Бокові борти легко знімаються для полегшення завантаження/розвантаження та перевезення вантажів різного розміру. Машина має систему пожежогасіння салону і моторного відсіку. Завдяки ультрафіолетовим та інфрачервоним детекторам система виявляє займання за 3 мс та ліквідує за 250 мс.

Має спеціальне освітлення у салоні (білий, червоний, синій колір) та систему повного, часткового та нічного маскувального освітлення у темний час доби. В автомобілі встановлено камеру заднього виду із виводом на монітор, навігатор та телевізійний пристрій для виявлення та супроводження цілей, а також пересування у повній темряві.

Система «Run Flat» дозволяє продовжувати рух навіть при пошкодженні шини та втраті тиску по бездоріжжі до 50 км. Складається з трьох частин, які швидко монтуються без спеціального обладнання. Машина обладнана протиударною та вологозахищеною електричною лебідкою із тяговим зусиллям 9 тонн. Оснащується металевим тросом довжиною 30 метрів.

На шасі Ford 550 також базуються інші вітчизняні бронемашини – «Козак-5» (НВО «Практика») та КрАЗ «Спартан» (ПрАТ «АвтоКрАЗ»/Streit Group).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *