«Воров» держави, ми гнали й будемо гнати – родичі Героїв Небесної Сотні різко відповіли зраднику Батьківщини Портнову на його зневажливі слова щодо Революції Гідності


Родичі Героїв Небесної Сотні обурені словами колишнього заступника глави АП Віктора Януковича та зрадника Батьківщини Андрія Портнова, який назвав протести 2013-2014 рр. “воровская революция”.

Про це йдеться в заяві оприлюдненій на facebook-сторінці ГО Родини “Небесної Сотні”.

Текст заяви повністю:

“пан Портнов!

Небачений цинізм і наглість, коли людина без Гідності говорить про Гідність інших.

«Правилом гідності уважати, щоб людська особа ніде й ніколи не була несвідомим засобом до якоїсь чужої їй цілі, а тільки сама була ціллю для свого дальшого духовного розвитку.

Почуття гідності нерозривно в’яжеться з почуттям пошани до людської особи, і саме тому, що в Україні – у відмінність від московщини – людина з давніх давен була вільна й вміла відстоювати себе від усяких напасників, в Україні високо цінилися почуття особистої гідности, особистої хоробрості й мужності, що визначали характер людини.»

«На вищому моральному ступені стоять ті, що гідність вбачають у високих моральних якостях, як от принциповість, чесність, правдивість, служіння високій ідеї – батьківщині, правді, красі. Прикладом такого розуміння особистої гідності може бути князь Святослав Хоробрий. Він ні одягом, ні способом життя не відрізнявся від звичайних своїх дружинників, бо це для нього не мало істотного значення. Свою гідність він вбачав у хоробрості, лицарській чесноті, жертвенному служінні батьківщині» – З Української малої енциклопедії ( авт. Проф. Євген Онацький)

Герої Небесної Сотні та учасники Майдану вийшли на протест, щоб таких як ви і близько не було на нашій землі.

Так от, А. Портнов – ми, українці, маємо Гідність і вміємо її боронити, все і всіх купити чи залякати не вийде. А от «воров» держави, ми гнали й будемо гнати
СЛАВА УКРАЇНІ !!!


Нагадаємо, у липні 2019 року сім’ї Героїв Небесної Сотні зробили заяву, про розслідування усіх злочинів, пов’язаних із подіями на Майдані, де просять ГПУ, СБУ і Зеленського притягнути до відповідальності зрадників Портнова і Лукаш.

“Заступник голови адміністрації втікача Януковича Андрій Портнов, ексміністри юстиції Олександр Лавринович і Олена Лукаш допомогли четвертому президенту України узурпувати владу, але так і не понесли за це покарання.”

Ми вимагаємо притягти до відповідальності Портнова, Лукаш та Лавриновича, бо саме їхні дії спричнили в подальшому масові розстріли Героїв Небесної Сотні.

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *