Портнов, Лукаш і Лавринович досі не понесли покарання за узурпацію влади Януковичем, – заява сімей героїв Небесної сотні


Заступник голови адміністрації втікача Януковича Андрій Портнов, ексміністри юстиції Олександр Лавринович і Олена Лукаш допомогли четвертому президенту України узурпувати владу, але так і не понесли за це покарання.

Таку заяву зробили рідні та близькі активістів, розстріляних на Майдані.

І зараз ми бачимо. як нібито судять Лавриновича, але жодної відповідальності не несе Лукаш як помічниця та Портнов як організатор цього злодіяння, – наголосили сім’ї загиблих.

У зв’язку з цим, рідні героїв Небесної сотні просять ГПУ і СБУ притягнути до відповідальності Портнова, Лукаш і Лавриновича.

Про це йдеться у повідомленні Громадської Організації «Родина Героїв Небесної Сотні» на сторінці у Facebook

“Події останніх місяців показують нам що вбивці Небесної Сотні не просто не несуть покарання, а й продовжують свою діяльність проти народу України.
Ті, хто стояли за репресіями під час Майдану, не знаходяться на лаві підсудних.
І навіть ті, хто стали архітекторами диктаторського режиму Януковича, цілком вільно себе почувають та анонсують нові діяння, паралельно знущаючись над пам’яттю Небесної Сотні.

Саме конституційний переворот у 2010 році дав в руки тирана необмежену владу, і через це ми змушені були виходити на протести, а Янукович відкрив двері для російської агресії в Україні.

Але почалось все з того що юрист режиму Андрій Портнов буквально ламав судову систему під забаганки Януковича. Сформований із лояльних до нього суддів Конституційний суд прогнувся під вимоги Портнова та змінив нашу Конституцію.
Увесь супровід цьому триваючому акту узурпації влади здійснював саме він спільно із Оленою Лукаш та Олександром Лавриновичем.
Їхні дії полягали у підготовці нормативних актів адміністрації президента, підборі лояльних суддів та юридичному оформленні цього злочину проти України.

Факт узурпації навіть прямо закріплений у законі “Про очищення влади“:

“Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем”.

І зараз ми бачимо як нібито судять Лавриновича, але жодної відповідальності не несе Лукаш як пособниця та Портнов як організатор цього злодіяння.

Тому ми подаємо заяву на ім’я Генерального прокурора Генеральна прокуратура України​ Юрія Луценка Юрій Луценко та виконуючого обов’язки голови Служби безпеки України Служба безпеки України​ Івана Баканова щодо злочину, який і став основою диктатури в Україні. 
Злочину, який породив свавілля Януковича та спричинив активну російську агресію.

Ми вимагаємо притягти до відповідальності Портнова, Лукаш та Лавриновича, бо саме їхні дії спричнили в подальшому масові розстріли Героїв Небесної Сотні.

Окремо звертаємо увагу на це президента України Володимира Зеленського Команда Зеленського та закликаємо його, як гаранта Конституції, звернути увагу на стан розслідування усіх злочинів, пов’язаних із подіями на Майдані та висловити щодо цього публічно свою позицію.

Посилання на заяву про злочин: тут.”

#PORTNOV

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *