Вітчизняна компанія випустила на український ринок унікальний бункер для зберігання зерна


Компанія «Деметра» випустила на ринок металевий збірний бункер для тимчасового зберігання зерна. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сайт компанії.

У компанії говорять, що бункер стане альтернативою добре відомим полімерним зерновим рукавам. На відміну від останніх, конструкцію можна використовувати багаторазово.

Ми представляємо Зерновий Металло-Бункер – доступний спосіб тимчасового зберігання зерна всього кілька доларів на тонну! Ви можете самостійно встановити Бункер зa кілька годин, використовувати протягом місяців, легко розібрати його і повторно використовувати щорічно. Більше не буде ризику пошкодження вологою, шкідниками або вітром, що не буде більше дорогих одноразових зернових мішків, які ви повинні викидати щорічно і які вимагають спеціалізованих технологій, – повідомляють у прес-службі “Деметри”.

У компанії додають, що їхня система тимчасового зберігання зерна є найдешевшим і надійним варіантом проміжного або короткочасного зберігання на ринку сьогодні. Це чудовий вихід, щоб не позбавляти себе рекордного врожаю.

Нагадуємо:  Україні триває бурхлива пора збору рекордного врожаю зернових. При загостреній проблемі нестачі елеваторних потужностей компанія для збереження якості зерна використовує ефективну технологію зберігання у полімерних рукавах. Тепер пропонується кращий спосіб.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *