На Житомирщині відкрили найсучасніший в Україні Центр вертебрології та реабілітації учасників АТО


Найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО відкрили на Житомирщині. Це один із наймасштабніших об’єктів області, який реконструювали упродовж року за кошти ДФРР, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

У новітньому Центрі щороку понад 5 тисяч пацієнтів як з області, так і з інших регіонів України, зможуть проходити реабілітацію та отримувати якісні медичні, а також унікальні лікувальні послуги.

У прес-службі повідомили, що на території Центру незабаром відкриється і Будинок ветерана – ініціатива волонтерів і ветеранів, де буде відкритий простір для соціалізації бійців та повернення їх до суспільного життя. Таким чином у Центрі буде надаватися весь спектр необхідних послуг для учасників АТО та їхніх родин.

Фахівці новітнього Центру лікуватимуть та надаватимуть медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату.

Окрім традиційної медичної реабілітації – фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці Центру застосовуватимуть і новітні послуги. Також у Центрі використовуватимуть наявну унікальну природну свердловину для радонолікування.

Загальна вартість оновлення приміщень, а також придбання меблів і сучасного обладнання для Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації складає 55 млн грн.

Нагадаємо, реконструкція Центру вертебрології та реабілітації відбулася за кошти ДФРР та обласного бюджету.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *