В Україні триває бурхлива пора збору рекордного врожаю зернових


На Житомирщині триває бурхлива пора збору врожаю у наших аграріїв. На сьогодні вже зібрано 63% всіх засіяних площ і зібрано 1034,3 тис. тонн зернових, що вже на 60 тис. тонн перевищило минулорічну цифру. Хоча минулий рік був в свою чергу рекордним зі збору врожаю, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook ООО “ЗБУ” – ТМ “Хлібний майстер”.

Як зауважили у компанії, рекордний урожай загострив проблему нестачі елеваторних потужностей. Незважаючи на велику кількість елеваторів автомобільні черги на приймання зерна не зменшуються. Всьому причина – нестача потужностей і повільна відвантаження зерна його власниками.

Так як елеватори групи компаній Зернова База, як і всі інші елеватори, мають обмежений обсяг зберігання, для збереження якості зерна та договірних відносин з нашими клієнтами, ми не перший рік розміщуємо зерно в полімерних зернових рукавах. Ця ефективна технологія дозволяє уникнути традиційних способів зберігання – в складських приміщеннях, – зазначається в повідомленні.

Як підкреслили в компанії, в рукавах, в залежності від вологості, зерно може зберігатися до 18 місяців. У прес-службі запевнили, що елеватори групи компаній Зернова База несуть відповідальність за якісне зберігання, без втрат зерна і чекають товаровиробників для плідної співпраці.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *