“Вернуся – поговоримо”: Це інтерв’ю уважно прослухали Володимир Зеленський з Андрієм Єрмаком


Це інтерв’ю дуже уважно кілька разів прослухали Володимир Зеленський з Андрієм Єрмаком та інші.

Газ

Навесні на рахунках «Нафтогазу» було понад 2 мільярди доларів, за які треба було купити газ вдесятеро дешевше, ніж зараз.

Про це сказав Петро Порошенко у ексклюзивному інтерв’ю з Ларисою Губіною, записаному для «5 каналу».

А також нагадав, що вперше за всю історію завдяки директивам Президента України Петра Порошенка Україна подала до суду на російський «Газпром» і виграла 4,5 млрд доларів.

– Коли ми оголосили енергетичну незалежність, я видав директиви подати в суд на РАО «Газпром». Ми цей суд виграли і отримали 4,5 мільярди доларів. З яких 1,5 мільярди були зараховані за сплату попереднього спожитого газу.

На рахунках «Нафтогазу» було понад 2 мільярди доларів, які були передбачені не на корупційні оборудки «Великого крадівництва», не на корупцію, на закупівлі медичного обладнання — за них треба було купити газ.

Ми, на відміну від Сербії, Молдови маємо підземні сховища, де ми могли закачати навесні цього року 25-27 мільярдів кубів. Газ тоді коштував 100-200 доларів — у 10 разів дешевше, ніж сьогоднішня ціна.

За рік немає цих 2 мільярдів, вони зникли. Бо їх забрав хто? Зеленський. Вітренко підписав заявку офіційно на уряд, аби покрити ці розриви, йому потрібно ще 5 мільярдів доларів.

За моєї каденції я зробив НАК «Нафтогаз» прибутковим. Функціонування було максимально прозорим. І наглядова рада існувала. На кожне питання існувала відповідь.

У мене питання: сьогодні хто несе відповідальність за втрату, збитки або крадіжку — виберіть будь-яку назву — 7 мільярдів доларів. Пане Зеленський, якщо не називаєте і не притягаєте до відповідальності тих, хто скоїв цей злочин, то це означає, що це питання безпосередньо до вас. Ви сприяли тому, що ці долари були вкрадені.

Сьогодні ціна газу для промислових підприємств вже в окремі дні складає 50 тисяч гривень за тисячу кубів. Хочу наголосити, що в Сербії газ коштує 250. Навіть в Молдові 450. А яке українське виробництво експортного спрямування буде конкурентноздатним, якщо ви змушуєте внаслідок вашої безпорадності платити 2 тисячі доларів?

Це означає, що підприємства мають зупинитися, підприємства звільнять або відправлять у вимушену відпустку працюючих. Це означає, що вони припинять платити податки. І це означає величезну економічну, соціальну і безпекову кризу.

Чи реальний цей сценарій? На жаль, так. За те, що Зеленський і все це його оточення з «95 кварталу» довели країну «до ручки», має бути відповідальність. Ви взяли на себе право приймати рішення, несіть і відповідальність. Поки що від цього страждає лише український народ, лише українська економіка і безпека.

” Зеленський мене ненавидить і боїться. “

Моїм планам ніяк не перешкоджають будь-які дії Зеленського. Зеленський мене ненавидить і боїться. Зеленський коїть злочини з незаконного політичного переслідування через систему викривленого правосуддя.

Якщо ви хочете поговорити про державну зраду, я приїду – поговоримо. Якщо ви хочете поговорити про фінансування тероризму, я приїду – поговоримо.

За моєї каденції як Верховного Головнокомандувача ЗСУ звільнили дві третини окупованого Донбасу. А сьогодні ви здали українську землю, підписавши ганебну угоду про розведення військ.

Нехай суспільство оцінить. Внаслідок наших зусиль були створені ЗСУ, а українська розвідка провела десятки блискучих операцій, в тому числі і з ліквідації вбивць, мародерів і ватажків банд, які знущаються і вбивають українців.

А Зеленський знищив розвідку і злив операцію щодо «вагнерівців» – поговоримо і про державну зраду.

Я профінансував більше 2 млрд гривень на українську армію, на інші благодійні програми. А ви через свої офшорні оборудки з Коломойським ухиляєтесь від сплати податків і крадете гроші з державного бюджету – поговоримо і про фінансування.

Україна за Зеленського витратила більше 3,5 млрд доларів на закупівлю російського вугілля, напряму профінансувавши країну-агресора, через Росію завозивши вкрадені в України ресурси з ОРДО/ОРЛО. Ви маєте це пояснити і будете це пояснювати суспільству.

У 2015 році я забезпечив енергетичну незалежність і припинив імпорт електроенергії з Росії і Білорусі. А після того, як ви закликаєте світ застосувати санкції проти Росії і Білорусі, самі купуєте у них електроенергію, фінансуючи агресора. Поговоримо про фінансування тероризму.

Головне – перед тим, як починаєш розслідування, не вийти сам на себе. Це і є переворот – те, що на День ФСБ Зеленський зробив такий подарунок Путіну, «підозру» мені як п’ятому президенту, який 5 років давав відсіч російській агресії. Вам дуже важко буде це пояснювати в майбутньому.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.