В Україні відкрили безкоштовну школу, яка готуватиме “білих” хакерів


На території інноваційного парку UNIT.City в Києві з’явилася ще одна безкоштовна школа для IT-фахівців.

Нова безкоштовна школа Cyber ​​School готуватиме спеціалістів з кібер-безпеки, яких ще називають «білими» хакерами. Середня зарплата таких фахівців в Україні за даними DOU становить $ 1300. Навчання стартує в грудні 2018 року і триватиме 5 місяців. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AIN.

Відбір учнів відбуватиметься на конкурсній основі. Після проходження онлайн- та оффлайн-тестування, співбесіди, а також експрес-курсу буде відібрано 40  кращих студентів, які почнуть повноцінне навчання в січні 2019 року. Навчання проводитиметься повністю англійською мовою.

Школу Cyber ​​School заснували доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ Олексій Барановський, співзасновник української спільноти білих хакерів Hacken Єгор Аушев та творець uData School та керуючий партнер UNIT.City Дмитро Єрьомін.

За словами Єрьоміна, на сьогодні в Україні всього кілька сотень професіоналів в сфері захисту інформації (що не заважає їм бути серед кращих в світі). Завдання школи – в десятки разів збільшити їх число.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *