Харківський НІОХІМ спроектував і допоміг запустити найбільший содовий завод в Індії


Найбільший содовий завод в Індії, що належить компанії RSPL, зробив перші партії соди. Про це повідомили в Державному науково-дослідному і проектному інституті основної хімії (НІОХІМ, Харків), який спроектував завод. Як повідомили проектанти, будувати завод почали в 2016 році. Передє Національний промисловий портал, з посиланням на SQ.

Згідно з даними SQ, протягом 2018 року багато спеціалістів інституту брали активну участь в реалізації проекту. Відповідно до контракту, фахівці НІОХІМ, перебуваючи на заводський майданчику, допомагають індійським колегам освоювати виробництво. Є підстави вважати, що побудований за українським проектом содовий завод в Індії буде одним з кращих в світі, – заявили в інституті.

Потужність заводу – 500 тис. тонн соди на рік. НІОХІМ виграв тендер, в якому брали участь інжинірингові компанії з усього світу. Інноваційний проект був розроблений спеціально для індійського содового заводу. За передачу ноу-хау в якості інтелектуальної власності індійська сторона заплатила $1 млн.

Довідково: НІОХІМ виконує наукові дослідження з розробки продуктів неорганічної хімії, вдосконалення технологій їх отримання, апаратурного оформлення хімічних виробництв і систем управління ними, а також проектує хімічні підприємства. НИОХИМ – головна організація в Україні з питань стандартизації хімічної продукції, за вимірюваннями, що забезпечують охорону довкілля і безпеку праці промисловості основної хімії, а також головна організація метрологічної служби.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Харківський НІОХІМ спроектував і допоміг запустити найбільший содовий завод в Індії

  1. 1Me9m4yNH3Mwq9QF1q1X7D4KS2G36EtXqJ
    Пишу через перекладач, а то багато читають даний сайт нормального англійської мови не знають. Так сайт то працює чи ні? Де результати роботи? виклали б на сайті, а то так лайно, а не сайт. Вищі люди не можуть зрозуміти, що на цьому сайті.
    Прочитала отриманий переклад і жахнулася. Ну і мову у цих недолюдей. Навіть букв своїх немає, не кажучи вже про решту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *