Україна посідає 11-те місце у світі за обсягами виробництва печериць і стрімко нарощує експорт


Україна посідає 11-те місце у світі за обсягами виробництва печериць.

За інформацією НГА, у країні діють близько 300 ферм з культивації печериць і близько 100 господарств займаються вирощуванням гливи (вішанки). Минулого року загальне виробництво грибів становило майже 57 000 т, з яких левова частка припадає саме на печериці — 51 300 т. Середня врожайність господарств — 22 кг з кожного квадратного метра на рік, а деякі господарства збирали і по 28 кг печериць з метра, – про це інформує Журнал LANDLORD.

Серед інших грибів на українському ринку в незначній кількості пристуні гливи і так звані екзотичні гриби: шиїтаке, агроцибе, ерінги та деякі інші.

Таким чином, якщо йдеться про український ринок грибів, то насамперед мається на увазі вирощування та реалізація печериць. Їх споживання і виробництво, за спостереженнями фахівців, зростають досить стрімко — на 8–10% щороку. При чому, як зазначають у НГА, вказані цифри, скоріш за все, занижені — на ринку діє низка незареєстрованих виробників, а звітність відомих зареєстрованих фермерів викликає багато запитань. Дані великих торгових мереж свідчать про зростання внутрішнього ринку на 11–14% за рік. Особливо зростає попит на гриби у період Великого посту, коли реалізація підвищується майже на третину і постачальники не встигають виконувати замовлення супермаркетів.

Значний потенціал для розвитку сектора залишається у експорті грибів. Незаперечною перевагою вітчизняної продукції є її низька вартість — ціни на гриби українських фермерів щонайменше вдвічі нижче за гуртові ціни на польському або російському ринках. У 2017-му експорт українських печериць у порівнянні з попереднім роком зріз у 13 разів — до 528 т (за іншими даними — 533 т).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *