В Одесі масштабно відсвяткували День ВМС України


В Одесі у День Військово-Морських сил ЗСУ відбулися урочисті заходи за участю кораблів та авіації українського флоту, повідомляє  “Діфенс Експрес”.

https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/videos/579543976043920/

Акваторією Чорного моря пройшли артилерійські та патрульні катери Військово-Морських сил та катери Морської охорони Держприкордонслужби. Військові кораблі та гелікоптери ВМСУ продемонстрували комплекс дій з надання допомоги кораблю, що зазнав лиха.

Під час урочистої церемонії, військові гелікоптери здійснили проліт із Державним прапором України та Військово-Морським прапором. Крім того, акваторією пройшли навчальні катери з курсантами на борту.

Також не було забуто й про полеглих українських моряків. На воду було покладено траурний вінок, а пам’ять тих моряків, хто захистив Україну ціною власного життя ушанували хвилиною мовчання.

В урочистостях взяв участь й Володимир Зеленський, який з борту флагмана флоту – фрегата “Гетьман Сагайдачний” оглянув проходження військових кораблів і техніки.

Серед іншого Володимир Зеленський згадав про надзвичайно важливу розробку українського ОПК попередніх років – українську крилату ракету “Нептун” та амбітний проєкт Петра Порошенка при підтримці Сполучених Штатів Америки – передача Україні патрульних катерів “Айленд” (Island).

Нагадаємо: ПРОФІНАНСОВАНІ З 2019 Р ВИПРОБУВАННЯ “НЕПТУНА” ПРОЙШЛИ УСПІШНО! НОВА ВЛАДА ГРОШІ НЕ ДАЄ

КАТЕРИ ISLAND В УКРАЇНІ! АМБІТНІ ПЛАНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ВТІЛЕНІ В ЖИТТЯ

“Надважливими є державні випробовування українського ракетного комплексу “Нептун”. Його прийняття на озброєння зробить нас ще сильнішим гравцем в акваторії Чорного й Азовського морів. Також у наших найближчих планах – отримання катерів “Айленд” (Island) і “Марк VI” (Mk VI) в межах військової допомоги з боку Сполучених Штатів Америки”, – відзначив Володимир Зеленський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *