Профінансовані з 2019 р випробування “Нептуна” пройшли успішно! Нова влада гроші не дає


17 червня завершився цикл випробувань українських крилатих ракет «Нептун», під час якого перевірялась ефективність знищення цілей бойовою частиною ракет. Випробовування пройшли успішно, ракета точно вийшла на ціль і знищила плавзасіб умовного противника.

Про це повідомив Олександр Турчинов.

Українські крилаті ракети довели свою ефективність. Це величезна перемога наших науковців і виробничників на чолі із генеральним конструктором КБ «Луч» Олегом Коростельовим. Український ОПК готовий до серійного виробництва мобільних комплексів крилатих ракет, які зможуть надійно захистити Україну від російської агресії з моря, – написав він.

“Нептун” навчився топити ворожі кораблі, “Нептун” вражає одночасно дві цілі, що перебувають на відстані одна від одної. “Нептун” навіть може знищити Кримський міст, який був незаконно побудований російськими окупантами у тимчасово окупованому Криму.

Водночас, екс-Секретар РНБО відмітив, що усі ці досягнення українського ОПК, здобуті у найважчий період під час російської агресії і на тлі знищеної української армії, нічого не варті без подальшої підтримки державою.

Разом з тим, всі ці випробування профінансовані ДОЗом, затвердженим ще в 2019 році, а чинне державне оборонне замовлення на 2020 рік не передбачає необхідних ресурсів. Обіцяні зміни ще досі не внесені, що може призвести до зупинки реалізації проекту «Нептун», – наголосив Олександр Турчинов.

Відео знищення цілі під час випробувань мобільного комплексу крилатих ракет «Нептун»:

https://www.facebook.com/oleksandr.turchynov/videos/3040610299361965/

Нагадаємо, особливостями попереднього етапу випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун» стало те, що бойові пуски ракет здійснювали по двох морських цілях практично водночас. 

З ПУСКОВОЇ УСТАНОВКИ ЗАЛПОМ ВИЙШЛИ ДВІ РАКЕТИ «НЕПТУН» І ВРАЗИЛИ ОДРАЗУ ДВІ МОРСЬКІ ЦІЛІ

Відео:

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Профінансовані з 2019 р випробування “Нептуна” пройшли успішно! Нова влада гроші не дає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *