В Україні розвантажили чергову партію Javelin від США


США вчергове підтвердили, що наполегливо стоять на боці України у підтримці її суверенітету та територіальної цілісності перед лицем російської агресії. Так, 16 червня 2020 року до України прибула чергова партія військового обладнання на понад $60партія.

Про це написало Посольство США в Україні, передає Український мілітарний портал.

Серед усього іншого і протитанкові ракетні комплекси Javelin. Також прибули радіостанції, боєприпаси та низка іншого обладнання.

Місяць тому – у травні 2020 року посольство США передало обладнання для ЗСУ на суму у 25 млн доларів.

Серед якого пристрої нічного бачення, тепловізори, рації та медичне обладнання.

У квітні 2020 року Посольство США в Україні передало ЗСУ партію спеціальних машин на базі позашляховиків Toyota Land Cruiser 70.

Ці машини, як і прибуле до України обладнання напередодні, надійшли в рамках технічної допомоги від США.

Також до України раніше вже надходила низка іншого обладнання від США – партія протитанкових ракетних комплексів Javelin яка прибула у 2018 році, позашляховики типу HMMWV, два патрульних катери типу Island, контрбатарейні радари, радіостанції та низку іншого обладнання. Поступово цей об’єм зростає на нові позиції, як то швидкісні патрульні катери типу Mark VI.

У лютому стало відомо, що Навчальний центр ССО отримав наметове містечко від США, введення в експлуатацію нового наметового містечка відбулось в урочистій церемонії за участі командувача ССО США в Європі генерал-майора Кірка Сміта та Командувача ССО ЗСУ Ігоря Луньова.

Окрім того, з’явилась інформація, що інженерний корпус Сухопутних військ США у Європі шукає підрядників для будівництва військових об’єктів на території України. Тендер на будівництво чотирьох об’єктів триватиме до кінця року.


Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *