З «Bayraktar TB2» і «Javelin»: ЗСУ відпрацювали масштабний наступ


На Рівненщині пройшли планові тактичні навчання Збройних Сил з керівним складом армії, що включали відпрацювання тактики застосування «Javelin» та знищення цілі безпілотниками «Bayraktar TB2».

Про це повідомляє Український мілітарний портла з посиланням на пресцентр Генерального штабу ЗСУ.

Нагадаємо, що 2 липня ударний безпілотний літальний апарат «Bayraktar TB2» працював над Рівненським полігоном.

Раніше повідомлялось, що в подальшому заплановано оснащення ПТРК Javelin кожної з бригад у складі Операції об’єднаних сил.

Під час навчань було відпрацьовано вирішення тактичних завдань у ході наступу. Створення та застосування нових елементів бойового порядку, комплексного вогневого ураження. Відпрацьовано застосування сил і засобів оперативного забезпечення, зокрема у подоланні мінних полів різної складності.

Окрім того, демонструвалась перспективна система управління ракетних військ і артилерії з використанням автоматизованої системи «Дзвін» (система керування військами – ред.).

Також присутнім, під час ротних тактичних навчань, було продемонстровано можливості систем лазерної імітації стрільби LAZERTAG (для боротьби з БПЛА – ред.)

Окрім екіпірування ним особового складу, обладнання встановлювалось на стрілецьку і протитанкову зброю, бойову техніку, використовувались імітаційні міни та гранати.

«За 6 років ми навчилися добре оборонятися. Рік тому я поставив завдання підготувати війська до наступальних дій», — розповідає генерал-полковник Руслан Хомчак.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *