В ОБСЄ підтвердили, що російські покидьки ґвалтували і вбивали дітей


В ОБСЄ підтвердили, що російські покидьки ґвалтували і вбивали дітей. У своєму виступі на Постійній раді у Відні 14 липня 2022 р. посол Майкл Карпентер навів приклади злочинів російських загарбників посилаючись в тому числі на повідомлення Уповноваженого з прав людини Людмили Денисової.

Безліч військових злочинів і злочинів проти людяності, скоєних росіянами, описані в другому звіті ОБСЄ, повідомляє Україна Кримінальна.

У другому звіті «Московського механізму» ОБСЄ, в рамках якого була створена експертна місія для вивчення наслідків вторгнення Росії в Україну, підтверджені неодноразові випадки сексуального насильства, вчиненого російськими військовими, а також масові вбивства цивільного населення, в тому числі — дітей.

Про це заявив посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер.

За його словами, другий звіт ОБСЄ, що охоплює період 1 квітня по 25 червня, «було болісно читати».

Пане Голово, скоєння злочинів однією з держав-учасниць у цій Раді є образою всієї цієї організації та кожного окремого принципу, який вона представляє. Платні апологети режиму, який творить ці жахи, хочуть, щоб ми повірили, що народ України робить це сам із собою. Але на нашому боці факти і не просто факти, а докази, – заявив посол.

Зі свого боку Центр “Миротворець” зауважує, що працюючі в Україні в інтересах кремля журналісти намагаються нас переконати, що звірства, які чинить російський агресор – це фейк. Українські медійниці, які виступають чи то платними апологетами російських загарбників, чи то “корисними ідіотами”, запевняють, що звірства російських нелюдів не можна називати відповідними словами, бо на їхній погляд така риторика – це “чорнуха навколо трагедії”.

Водночас Майкл Карпентер навів уривки зі звіту, які підтверджують, що російські військові вдавалися до сексуального насильства в містах України, хоча, за його словами, читати свідчення було важко.

Колеги, цей звіт було болісно читати. Масштаби звірств Росії величезні. Наприклад, місія послалася на «безліч» повідомлень про зґвалтування та сексуальне насильство жінок і дівчаток з боку російських збройних сил (стор. 90). У доповіді згадується справа 23-річної Карини Єршової в Бучі, яка була викрадена, зґвалтована, катована і, нарешті, застрелена російськими військами.

У звіті також згадується повідомлення Уповноваженого з прав людини Денисової про те, що 25 дівчаток віком від 14 до 24 років утримувалися в підвалі в Бучі і зазнали групового зґвалтування російськими військами, внаслідок чого дев’ять із них завагітніли (стор. 91). У звіті також йдеться, що однорічний хлопчик зазнав сексуального насильства, а 78-річну жінку зґвалтували російські військовослужбовці (стор. 94).

У звіті задокументовано, що російські війська у Бучі займалися «систематичними» пограбуваннями «у переміщених, померлих і у місті» (стор. 29). Багато з цих предметів потім збували російські війська на базарах, створених у білорусії для продажу награбованих товарів: «пральні машини, посудомийні машини, холодильники, ювелірні вироби, автомобілі, велосипеди, мотоцикли, посуд, килими, витвори мистецтва, дитячі іграшки та косметика — приклади таких предметів» (стор. 29), – розповів Карпентер.

В докладі підкреслюється, що російські фашисти навмисно і свідомо вбивали дітей.

Згідно зі звітом, «тільки в Бучі, за даними місцевої влади, 31 дитину віком до 18 років убито і 19 поранено» (стор. 93). У доповіді генпрокурора області наводиться заява головного прокурора про те, що «всі діти були вбиті або поранені навмисно, оскільки російські військовослужбовці навмисне стріляли по автомобілях, що евакуювалися, на яких були прив’язані таблички «ДІТИ» і біла тканина, і навмисне стріляли по будинках. »(С. 93).

Деякі діти були свідками страт своїх батьків, родичів і друзів, наслідки яких залишаться на багато поколінь (стор. 93). Крім того, місія передала повідомлення про те, що «близько 2000 дітей з різних дитячих будинків та дитячих установ» були «нібито переведені до Росії, – зазначив Майкл Карпентер.

Українці повинні знати правду, світ повинен знати правду про воєнні злочини російських загарбників. Правду, яку ні в якому разі не можна ні прикрашати, ні замовчувати.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *