Небойовий бурят: Після потужних ударів HIMARS пів тисячі бурятів втекли з України


Після того, як на озброєнні в українців з’явилась американська реактивна система залпового вогню HIMARS, російські окупанти різко стали виступати проти війни.

Навіть бурят вже пішов небойовий якийсь.
Так, за словами бурятської активістки Раджани Дугарової, нещодавно сталася детективна історія.

Буряти, яких завантажили в автобус і везли на війну в Україну, просто вистрибували на ходу. Моральний дух бойових бурятів був надломлений інформацією про постачання високоточної зброї в Збройні сили України, а також дезертирству посприяло поширене відеозвернення їхніх родичів проти відправки бурятів на війну.

Загалом вже пів тисячі військових фашистів із Бурятії розірвали контракти і змогли повернутися додому. В цьому їм допомагають місцеві правозахисники, які надають заляканим судом бойовим бурятам кваліфіковану юридичну допомогу і пояснюють їхні права в разі відмови від контракту.

На запитання журналістів, чи можливо чекати зараз потужних протестів в Бурятії проти відправки земляків в якості гарматного м’яса, якого не шкода, на війну, Дугарова заявила, що в росії мирні протести вже неможливі, так як активісти, які могли б їх проводити, перебувають за ґратами або ж залякані. Тому, якщо протести, то тільки радикальні, але до них бойові буряти, браття яких вбивають і ґвалтують мирне населення в Україні, ще не готові. Чисто та ж політика, що й в білорусії (країна-агресор) – “нє віноватиє ми, то всьо путін подлєц”.

Нагадаємо, що відмова воювати в Україні стала поширюватись серед бурятів тільки після шалених втрат з їхнього боку та усвідомлення своєї другосортності в путінській армії військових дегенератів і вбивць.

Розпитали журналісти і про ситуацію із власною мовою в Бурятії. Активістка розповіла, що у них є своя мова, яка належить до монгольської мовної групи, проте сьогодні вона є однією зі зникаючих мов, хоча при цьому, за словами Раджани, росія вбиває людей “захищаючи свій язик” в Україні.

Висновок один – побільше сучасної зброї для ЗСУ і російські виродки хором заспівають пісню про мир.

Відео інтерв’ю – за посиланням.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *