В Керчі зафіксовано судно під прапором Панами


29 квітня 2021 судно BAYKAL під панамським прапором зайшло в Керченський рибний порт для оформлення документів.

BAYKAL (IMO: 8721533, MMSI: 371439000, Позывной: H8LL, Флаг: Panama [PA]) в Керченському рибному порту зафіксовано системою АІС, судно стоїть біля причалу №3.

В окупований Крим BAYKAL прийшов з Болгарії. Судно вийшло з порту Варна 19.04.2021, направилось в бік Керченської протоки.

Цікаво, що в АІС показано заходження судна на якірну стоянку порту Кавказ, однак в базі суднозаходжень в порти РФ така інформація відсутня. Це означає, що порушник BAYKAL здійснив прямий рейс з порту країни ЄС в закритий порт в окупованому Криму.

За інформацією з наших власних джерел, судно повідомило в порту про зміну судновласника. В базі Equasis поки що вказано турецький менеджмент судна.

Остання перевірка за Чорноморським Меморандумом була 19.11.2020 в турецькому порту Трабзон.

В історії цього порушника є український слід. Раніше судно заходило в українські порти, було зареєстровано в Україні, їм управляла одеська компанія MD SHIPPING CO, яка, зокрема, здійснювала менеджмент BELLATRIX (розібрано в турецькому порту Аліага), що відмітився декількома незаконними рейсами в порти окупованого Криму.

Отже, наразі в закритому керченському порту стоїть судно BAYKAL під прапором Панами й чекає на нові документи. Прогнозуємо, що прапор порушника буде змінено на російський або сирійський.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “В Керчі зафіксовано судно під прапором Панами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *