В ДПСУ посилюють пильність на кордоні з Білоруссю


Джерело: Defense Express.

В Державній прикордонній службі України продовжують нарощувати систему охорони кордону з сусідом з Півночі. Йдеться про всю ділянку кордону, в тому числі і меж зони відчуження.

В хід ідуть всі можливі засоби Держприкордонслужби України, в тому числі – гелікоптери, БПЛА, патрульні катери. Задіяний також 10-й Окремий загін оперативного реагування “ДОЗОР”

Голова ДПСУ Сергій Дейнеко, під час робочої поїздки на кордон з Республікою Білорусь, з борту патрульного гелікоптера Н125 здійснив повітряний моніторинг кордону по ділянці Житомирського прикордонного загону. Окрім цього, він перевірив як здійснюється охорона “зеленої” ділянки державного кордону та проходять роботи з позначення кордону на місцевості.

Він також перевірив як вже впроваджені заходи з посилення цієї ділянки та визначив подальші завдання для нарощення системи охорони кордону.

Спілкуючись з керівництвом загону та прикордонних підрозділів Голова ДПСУ зазначив: “Нам необхідно продовжувати нарощувати систему охорони державного кордону з Білоруссю. Це стосується всієї ділянки, в тому числі і меж зони відчуження. І хоч на сьогодні, обстановка на кордоні з Республікою Білорусь стабільна, а охорона кордону здійснюється посилено, ми й далі посилюємо наші технічні та інженерні можливості. Ми маємо забезпечити національну безпеку України від усіх можливих загроз”.

Він також зазначив, що в ДПСУ враховують всю інформацію, що може вплинути на охорону кордону і максимально задіюбюють всі необхідні ресурси.

У ході роботи Голова ДПСУ також перевірив використання прикордонниками в охороні кордону безпілотних авіаційних комплексів та патрульних катерів на річковій ділянці. Крім того, він проінспектував стан охорони кордону в межах зони відчуження на ділянці відділу “Іванків”.

Крім того, в ході робочої поїздки Голови ДПСУ було організоване детальне обговорення порядку взаємодії між Житомирським і Чернігівським прикордонними загонами та з іншими правоохоронними органами.

Окрему увагу прикордонники приділили посиленню ділянок кордону з Білоруссю підрозділами швидкого реагування, в тому числі 10-го Окремого загону оперативного реагування “ДОЗОР”.

Під час поїздки у пункті пропуску “Вільча” Голова Держприкордонслужби також перевірив як в сьогоднішніх умовах відбуваються пропускні операції, зважаючи на зменшення пасажиропотоку через карантинні обмеження. Це один з семи пунктів пропусків, які нині функціонують на українсько-білоруському кордоні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *