Українці представлять в ОАЕ сучасне українське озброєння


Нашій оборонці є що показати та запропонувати потенційним замовникам з усього світу”, – зазначає керівник Укроборонпрому Юрій Гусєв.

На одній з найбільших зброярських виставок в Об’єднаних Арабських Еміратах Україна презентує сучасне українське озброєння. Україну представляють дев’ять підприємств ОПК, сім з яких входять до Укроборонпрому.

На виставці продемонструють модель наземного протикорабельного ракетного комплексу “Нептун” і високоточної реактивної системи “Вільха” від конструкторського бюро “ЛУЧ”.

“Нептун”

Сучасний український зразок озброєння, керовані ракети якого є малопомітними для ворожих радарів і здатні знищувати як кораблі, так і наземні цілі.

“Вільха”

Вітчизняна високоточна система залпового вогню “Вільха” вважається однією з найпотужніших у світі у своєму класі. Також до уваги відвідувачів виставки запропоновані натуральні зразки протитанкових ракетних комплексів “Скіф” та “Корсар” і макет розвідувально-ударного безпілотника “Сокіл-300”. Організатор об’єднаної експозиції Концерну – Державна компанія “Укрспецекспорт”.

Також на IDEX—2021 будуть презентовані можливості танка “Оплот”, який за низкою характеристик є найкращим у світі, бойової машини БТР-4 та інші передові розробки підприємств — учасників Концерну.

Загалом на українському стенді планується представити понад десяток натуральних та макетних (масштабних) зразків продукції військового та подвійного призначення.

Цікаво, що росіяни не наважились привезти на виставку озброєнь IDEX-2021 реальний танк Т-14 “Армата”. На стенді можна буде побачити тільки макет машини. За повідомленням російського оглядача бронетехніки Олексія Хлопотова, реальна причина – страх арешту через санкції.

Як повідомляє видання Гордон, українці повезуть на IDEX-2021 також броньовану платформу “Шторм”.

За словами розробників, це – перший у світі гібридний багатофункціональний бронеавтомобіль, який працює на електродвигуні та може “плавати”. Зокрема – витримує хвилі до 1,5 метри.

Україна не вперше бере участь в цій виставці. Зокрема раніше великим успіхом користувались українські ПТРК “Стугна-П” калібру 155 мм і дальністю 5,5 км, а також ПТРК “Корсар” калібру 107 мм і дальністю 2,5 км, розробки і виробництва ДККБ “Луч”. 

КБ «ЛУЧ» НА ВИСТАВЦІ В ЕМІРАТАХ УКЛАЛО ОДРАЗУ ТРИ КОНТРАКТИ В СФЕРІ ВТС

IDEX

Одна з найбільших військових міжнародних виставок, яка проводиться під патронатом Президента Об’єднаних Арабських Еміратів.

У павільйонах Національного виставкового центру в Абу-Дабі свої експозиції презентують понад 900 провідних оборонних компаній з 59 країн світу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *