КБ «ЛУЧ» на виставці в Еміратах уклало одразу три контракти в сфері ВТС


Державне Київське конструкторське бюро (ДККБ) “Луч”, що входить у держконцерн “Укроборонпром”, у рамках участі в міжнародній оборонній IDEX-2019 (Абу-Дабі, ОАЕ) уклало три нові контракти в сфері ВТС, повідомив генеральний конструктор – генеральний директор ДККБ “Луч” Олег Коростильов, інформує Інтерфакс-Україна.

Він не уточнив замовників і наповнення нових домовленостей ДККБ “Луч” у сфері ВТС, але дав зрозуміти, що йдеться про постачання інозамовникам нового українського високоточного протитанкового озброєння.

“Я можу пишатися тим, що українська кооперація забезпечила створення високотехнологічної зброї, яка відповідає найкращим світовим тактико-технічним характеристикам”, – зазначив О.Коростильов, додавши: “Ні в “Стугні”, ні в “Корсарі”, ні зараз в “Нептуні”, або “Вільха” ніяких іноземних складових частин, окрім електроніки загального застосування, яку можна купити в Німеччині, Америці, на Тайвані, або ще де-небудь.

Згідно з раніше озвученими в лютому даними українського оборонного сектора, наразі ОАЕ вивчають можливість закупівлі ПТРК “Стугна-П” калібру 155 мм і дальністю 5,5 км, а також носимого ПТРК “Корсар” калібру 107 мм і дальністю 2,5 км, розробки і виробництва ДККБ “Луч”. Сьогодні на близькосхідному регіональному ринку озброєнь українські високоточні протитанкові комплекси вже закуповують Саудівська Аравія і Йорданія.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *