Ударні безпілотники Bayraktar TB2 з високоточними ракетами прибули в Україну


Україна отримала турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2. Їх випробування почнуться вже незабаром. Про це повідомив президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Скоро відбудеться випробування ударного безпілотного комплексу «Байрактар», про поставки якого нам вдалося домовитися з Президентом Туреччини. Вперше за роки незалежності держава створює виробництво боєприпасів, це стало можливим завдяки спецконфіскації коштів режиму Януковича, – заявив Петро Порошенко.

За словами Президента України, у 2014 ЗСУ використовували напіваматорські зразки безпілотників, а на сьогодні ЗСУ прийняли на озброєння і закуповують сучасні комплекси українського виробництва: “Спектатор”, “Фурія”, “Лелека”, Fly Eye та інші. Цього року буде взято на озброєння безпілотний комплекс “Сокіл”.

«Все для армії» – так можна охарактеризувати наші зусилля із зміцнення обороноздатності впродовж останніх 5 років. Ворога зупинили, ЗСУ увійшли до 10 найсильніших армій Європи. Наша армія не лише нагодована та озброєна, а й підготовлена краще, ніж будь-коли, наголосив Глава держави.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *