Україна прийняла з Китаю вже 22 контейнерних потяги


За підсумками 2020 року, за станом на 28 грудня, кількість прийнятих контейнерних поїздів Китай — Україна досягла 22 одиниць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Минулого тижня з Китаю на станцію Київ — Ліски прибули два контейнерних поїзди. Крім того, ще один поїзд знаходиться в дорозі.

“Поїзди, що йдуть в Україну з КНР, долають відстань понад 9 тисяч км в середньому за 15 діб”, – відзначили в УЗ.

УЗ отримає додатковий заробіток від перевезення поїзда. Філія «Ліски» зароблятиме на термінальному обслуговуванні. Клієнти отримають сервіс по доставці вантажів з Китаю за 15 днів замість 45 днів (морем), хоча і дорожче.

Нагадаємо, у квітні 2019 року новий контейнерний поїзд, який буде доставляти вантажі з Китаю в Угорщину, прямуючи транзитом через територію України, здійснив перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) – Еперешке (Угорщина).

ВІДКРИТТЯ ТРАНЗИТНОГО “ПІВДЕННОГО КОРИДОРУ” З КИТАЮ В УГОРЩИНУ

Транспортні оператори, які організували рух поїзда, заявляють про нього як про відкриття транзитного “південного коридору” з Китаю в Угорщину з можливістю доставки вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та ін. Країни південної Європи.

Також нагадаємо, у січні 2020 року через територію України вперше транзитом пройшов контейнерний потяг з Китаю в ЄС, для якого не потрібне перевантаження на західному кордоні з широкої на європейську залізничну колію.

Згодом, 8 червня 2020 року філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» в Києві прийняла перший рейс прямого контейнерного поїзда з Китаю.

ШВИДШЕ, НІЖ МОРЕМ: ПЕРШИЙ ПРЯМИЙ КОНТЕЙНЕРНИЙ ПОЇЗД З КИТАЮ ПРИБУВ ДО КИЄВА

Відстань в 7 649 км поїзд подолав за 10 діб, 5 годин і 27 хвилин (маршрутна швидкість поїзда – 747,9 км на добу). Для порівняння, доставлення контейнерів з Китаю в Україну морським шляхом зайняло б 45 діб.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *