“Укравтодор” завершив будівництво автодороги І категорії від Борисполя до Полтави


“Укравтодор” завершив роботи на фінішних відрізках автодороги М-03 Київ — Харків — Довжанський в Полтавській області загальною протяжністю 28 кілометрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Уряд затвердив проєкт реконструкції автомобільної дороги державного значення М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці км 356 + 200 — км 385 + 100, Полтавська область.

У жовтні 2018 року 36 км міжнародного коридору в межах Слов’янського району було відремонтовано. Виконано робіт на суму 332,7 млн грн.

Наразі відкрито проїзд обходу міста Лубни (км 197-210), реконструкція якого розпочалася у 2012 році.

Дорога має технічну категорію I-б.

“Реконструкція охопила не тільки дорожнє покриття. На лівому проїзді побудований міст через річку Сула на 204 км. По правому — цей же міст реконструйований. Також по лівому проїзду завершено будівництво шляхопроводу через залізницю на 208 км, а по правому проїзду — проведено реконструкцію цього ж шляхопроводу”, – йдеться в повідомленні “Укравтодору”.

Також повідомляється, що на 28 кілометрах автодороги М-03 змонтували металеве бар’єрне огородження, нанесли розмітку, встановили нові дорожні знаки, змонтували нові системи освітлення, встановили автобусні зупинки з автопавільйонами та майданчиками, а також встановили майданчики для зважування великовантажних транспортних засобів.

“Останній раз масштабні ремонтні роботи на трасі М-03 в Полтавській області проводились у 2012 році. Відновлення реконструкції відбулося влітку 2018 року. До цього рух транспорту йшов тільки по правому проїзду автодороги, де у 2012 році було укладено два шари асфальтобетону. Лівий проїзд був закритий, оскільки тут був укладений лише шар регенерації. За останні 6 років він втратив свої властивості, тому необхідно було відновлювати і його”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *