Вперше через Україну пройшов контейнерний потяг Китай-ЄС без перевантаження на кордоні з широкої на європейську залізничну колію


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Через територію України вперше транзитом пройшов контейнерний потяг з Китаю в ЄС, для якого не потрібне перевантаження на західному кордоні з широкої на європейську залізничну колію.

Нагадаємо, у квітні минулого року через територію України було запущено контейнерний поїзд сполученням Китай-Угорщина. Було здійснено перший тестовий рейс за маршрутом Шеньсі (КНР) – Еперешке (Угорщина).

Транспортні оператори, які організували рух поїзда, заявили про нього як про відкриття транзитного “південного коридору” з Китаю в Угорщину з можливістю доставки вантажу в Австрію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину та ін. Країни південної Європи.

Перший транзитний поїзд складався з 45-ти сорокафутових контейнерів та доставив вантаж до станції Славкув, яка є кінцевою західній станцією залізничної колії з шириною 1520 мм.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За інформацією голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова, поїзд був відправлений з Сіаня і знаходився в дорозі 12 днів. Він пройшов транзитом через Україну 3-5 січня і проїхав через прикордонні переходи Зернове та Ізов. У Польщі контейнери будуть перевантажені на автотранспорт та доставлені кінцевим споживачам.

39 годин і 54 хвилини по території України їхав перший контейнерний поїзд з Китаю до Євросоюзу. Вперше поїзд їхав по широкій колії LHS без перевантаження на кордоні. Зустрічали його колеги в польському Славкуві, – написав Євген Кравцов у Facebook.

Окрім запущеного контейнерного потяга сполученням Китай-Угорщина, у жовтні 2019 року компанія Metrans запустила контейнерний поїзд Китай-Словаччина також транзитом через Україну.

Наразі територією України курсують 33 контейнерних поїзда, з яких 9 – у міжнародному сполученні. За 11 місяців 2019 року вони перевезли 140,6 тис. TEU контейнерів. Це на 65% більше, ніж за відповідний період 2018-го року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *