У Вінниці на маршрут виходять ще два тролейбуси власного виробництва


Випробування п’ятого тролейбуса, виготовленого в цехах комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», завершили 18 травня у Вінниці. Тепер обкатку проходить ще один аналогічний транспортний засіб із логотипом на борту «VinLine». А наприкінці травня на обох транспортних засобах розпочнуть перевезення пасажирів.

Як повідомляє Голос України, нові тролейбуси можуть рухатися автономно на відстані понад п’ять кілометрів. У разі потреби машина доїде в депо без використання електронапруги з мережі.

ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ: НА МАРШРУТИ ВИХОДЯТЬ ВІННИЦЬКІ ТА МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ АВТОБУСИ І ЗАПОРІЗЬКІ ТРАМВАЇ

— Виготовлення власних машин коштує дешевше, ніж купувати на заводі навіть вітчизняного виробництва, не кажучи про зарубіжні зразки, — пояснює керівник підприємства «Вінницька транспортна компанія»Михайло Луценко.

Виготовляють такий електротранспорт з комплектуючих переважно вітчизняного виробництва. Крім кузовів, що їх закуповують у білорусів на Мінському автомобільному заводі, і двигунів, які завозять з Прибалтики.

Особливість нових машин у тому, що вони укомплектовані безшумними компресорами і це створює комфорт для пасажирів. Електроніка забезпечує зручні умови роботи для водіїв. Штанги-струмоприймачі обладнані спеціальними вставками, завдяки чому вони не злітають під час руху, як у старих машинах.

Нагадаємо, у 2018-му вінничани поповнили парк електротранспорту чотирма тролейбусами «VinLine», які успішно працюють на перевезенні пасажирів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *