Зроблено в Україні: НА маршрути виходять Вінницькі та Мелітопольські автобуси і Запорізькі трамваї


Пілотний проект з виготовлення тролейбусів почала реалізовувати Вінницька транспортна компанія.

За словами генерального директора «Вінницької транспортної компанії» Михайла Луценка, готові тролейбуси будуть того ж типу, як і «Богдан». Відмінністю стане встановлення української системи кермування. Також нові громадські транспортні засоби дадуть змогу заощадити до 40% споживаної електроенергії, – повідомляє Na chasi.

До кінця 2019 року підприємство планує випустити на маршрути чотири нових одиниці громадського транспорту.

Ще один трамвай запорізького виробництва практично готовий до виходу на лінію, – повідомляє Муніципальний телеканал м.Запоріжжя з посиланням на Фейсбук міський голова Запоріжжя Володимира Буряка. Це вже п’ятий запорізький трамвай, який зібрали на КП «Запоріжелектротранс» за два роки.

За словами мера міста ще два трамваї планують випустити на лінії в лютому і березні. В цілому, КП «Запоріжелектротранс» отримало ліцензію на випуск 50 таких вагонів.


Нагадаю, що програма «Запорізький трамвай» крім збірки трамваїв передбачає також капітальний ремонт наявних трамваїв і придбання вагонів з Європи, які виходять на лінії після капремонту. В цьому році пустили вже 9 європейських трамваїв, ще три почнуть перевозити пасажирів у січні», – зазначив мер.

У 2013 році після зменшення об’ємів виробництва двигунів до легкових автомобілів на ГРП «АвтоЗАЗ-мотор»(до 2002 року – Мелітопольський моторний завод – МеМЗ), на підприємстві розпочалось виробництво пасажирських автобусів, – про це повідомляє Національний промисловий портал.

У 2017 році на ГРП «АвтоЗАЗ-Мотор» (МеМЗ) у місті Мелітополь було виготовлено 44 автобуси, для порівняння у 2016 лише 5.

Також підприємство виготовляє вантажні автомобілі. За минулий рік на підприємстві в чотири рази було збільшено виробництво вантажних автомобілів – до 479 одиниць. Для порівняння у 2017 році було виготовлено 118 одиниць.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *