Багатоцільові модернізовані гелікоптери Мі-8МСБ-В морських авіаторів з 10 морської авіаційної бригади відстріляли НАРами (некерованими авіаційними ракетами).
Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.
Під час проведення навчань для відпрацювання пусків некерованими авіаційними ракетами на полігоні були встановлені мішені, що імітували бронетехніку противника.
Минулого року авіація ВМС ЗС України отримала два гелікоптери Мі-8МСБ-В відремонтованих та модернізованих на запорізькому підприємстві «Мотор-Січ», за цей особовий склад поступово набуває бойових спроможностей.
На модернізованому гелікоптеру Мі-8МСБ-В встановлений новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117.
Також на гелікоптері встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.
Мі-8МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння. Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.