Під Харковом побудували найсучасніший полігон побутових відходів


Орієнтовно з 1 червня на новому Дергачівському полігоні твердих побутових відходів поблизу Харкова почнуть приймати сміття. Полігон побудований за найсучаснішими технологіями за кошти Світового банку.

Вартість будівництва – 40 млн доларів.

Новий полігон зможе приймати відходи протягом 15 років, але з впровадженням системи роздільного збору сміття термін його служби значно збільшиться.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу міськради.

Фактично всі роботи виконані: побудовані диспетчерська, вагова, два майданчики з системою збору та очистки фільтрату, майданчик для ремонту техніки, вся територія впорядкована. Тобто ми готові почати експлуатацію нового полігону, куди тепер звозитимуть сміття з міста Харкова, – зазначив директор КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» Юрій Суярко

Паралельно з цим турецький підрядник почне роботи з рекультивації старого полігону, який вже вичерпав свій ресурс. Старий полігон буде укритий геомембраною для запобігання потрапляння полігонного газу в атмосферу. Також на території старого полігону пробурять 30 свердловин для добування біогазу та переробки його в електроенергію.

Повне завершення будівництва сміттєпереробного комплексу буде здійснено до наступної весни. Вже побудовано адміністративний корпус, трансформаторна підстанція, частина гаражно-мийного комплексу, починається збирання складських приміщень для відходів, повністю завезені залізобетонні конструкції для сортувального цеху і на 90% – комплектуючі. Наприкінці червня почнеться монтаж будівлі сортувального цеху.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *