У Луцьку відкрили центр реабілітації учасників бойових дій


15 жовтня у Луцьку розпочав свою роботу центр реабілітації учасників бойових дій, який функціонуватиме при КП “Луцький центр первинної медичної допомоги”.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив:

Ми відкриваємо реабілітаційний центр для учасників бойових дій, в якому зможуть поправити своє здоров’я та пройти реабілітаційні процедури учасники бойових дій. Це – хлопці, які вийшли з війни, але на жаль, війна з яких не завжди просто так виходить. З цим процесом зіштовхуються усі учасники бойових дій, незалежно від того, де вони воювали.

На спорудження медичного закладу витрачено близько 17 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів — кошти міського бюджету. Зараз в центрі підібрано персонал, тому є сподівання, що окрім міської влади, його фінансово підтримуватимуть й Міністерство у справах ветеранів України та Національна служба здоров’я України.

У центрі обладнано гідромасажні ванни та басейн для витяжки хребта, циркулярні душі, душ Шарко, денний стаціонар, різноманітні кімнати для занять на тренажерах, які допоможуть реабілітуватися в разі порушення опорно-рухового апарату, соляну кімнату та фітобар.

Учасники бойових дій з міста Луцька обслуговуються першочергово та безкоштовно. Інші — за кошти територіальних громад, де проживають, або за власний кошт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *