У харківському військовому госпіталі відкрили «євроклініку»


  • Багатофункціональні госпітальні ліжка,
  • сучасна рециркулярна вентиляційна система,
  • бактерицидні опромінювачі закритого типу,
  • нове гіпоалергійне,
  • антибактеріальне покриття підлоги та стін,
  • а головне —  надсучасне обладнання.

Такий вигляд тепер мають приміщення клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що в Харкові, передає АрміяInform.

Протягом останніх декількох місяців там зроблено капітальний ремонт, придбано необхідні меблі та обладнання. Наразі там зустріли  вже перших пацієнтів.

—  Разом із відкриттям нашого лікувального підрозділу, що зазнав радикальних змін, ми вийшли на новий рівень надання кваліфікованої медичної допомоги з елементами спеціалізованої, — каже тимчасовий виконувач обов’язків начальника ВМЦК ПнР полковник медичної служби Анатолій Войтович. — Уся медтехніка нова і від кращих іноземних виробників, придбана за бюджетні кошти. Та, мабуть, головним є те, що ми розвантажили інші відділення щодо порятунку пацієнтів, зокрема і хворих на COVID-19.

До речі, поки тривали ремонтні роботи та процес обладнання приміщень, колектив клініки пройшов необхідну перепідготовку, щоб працювати на сучасній медичній апаратурі.

За словами тимчасового виконувача обов’язків начальника клініки  полковника медичної служби Валентина Бондаренка, відтепер у них створено всі умови, що відповідають найкращим світовим стандартам.

— Ми працюємо виключно із важкими пацієнтами: пораненими чи хворими на дуже серйозні недуги. Новітня апаратура та обладнання допоможуть нам врятувати ще більше людей. Тут продумано все до дрібниць, враховано навіть автономність. Приміром, кожне із шістьох ліжок є і окремою мініреанімаційною. Адже до них підведений кисень, апарат штучної вентиляції легень експертного класу, кардіомонітор, інфузійні помпи, дефібрилятор тощо. Вся апаратура за необхідності може працювати від акумуляторів, — пояснив полковник медичної служби Валентин Бондаренко.

Він також додав, що окрема їхня гордість — апарати штучної вентиляції легень. Наразі вони мають сучасні апарати ШВЛ типу Hamilton-C3 та очікують надходження ще декількох апаратів  серії «С-6». Останні розробки є найсучаснішими.

— До слова, у Харківському госпіталі наш колектив уже неформально називають «євроклінікою». І, я вважаю, що це цілком відповідає дійсності за всіма показниками надання меддопомоги, — підсумувала молодший сержант Вікторія Дорош.

За словами полковника медичної служби Анатолія Войтовича, наразі триває ремонт та переобладнання інших адміністративно-господарських приміщень клініки. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *