Американський фонд ставить на ноги українських воїнів з важкими пораненнями


Благодійний фонд Revived Soldiers Ukraine продовжує оздоровлювати поранених українських військових.

Нещодавно до України повернулися двоє воїнів, які за сприяння фонду проходили лікування та реабілітацію у США.

Обидва воїни — розвідники, які зазнали поранень у російсько-українській війні, передає кореспондент АрміяInform.

Один з них, на ім’я Станіслав, втратив ногу в результаті підриву проросійськими найманцями нового термінала Донецького аеропорту у 2015 році. У США боєць пройшов обстеження та отримав два нові сучасні протези, що дозволять йому й далі продовжувати службу в лавах Збройних Сил України.

Інший воїн проходив лікування у Сполучених Штатах протягом восьми місяців. Завдяки зусиллям американських лікарів, йому вдалося вберегти від ампутації ліву руку. Три складні операції та лікування антибіотиками для виведення інфекції, яка майже півтора року заважала руці загоїтися, дали шанс воїнові на повернення до повноцінного життя.

Варто зазначити, що завдяки благодійному фонду Revived Soldiers Ukraine десятки українських захисників успішно пройшли лікування за кордоном, ще сотні — отримали матеріальну допомогу, ліки, необхідне обладнання та реабілітацію.

Зокрема фонд збирає кошти, які спрямовує на утримання реабілітаційного центру Next Step Ukraine в Ірпені, а також на оплату медикаментів і медичних засобів для поранених, травмованих та онкохворих українських військовослужбовців.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *