ЦЕ БУВ ГЕОРГІЄВСЬКИЙ СКИТ СВЯТОГІРСЬКОЇ УСПЕНСЬКОЇ ЛАВРИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ДО ПРИХОДУ РУССКОГО МІРА


Це був Георгієвський скит Святогірської Успенської Лаври московського патріархату.
Але тути прийшов той русскій мір, який рашистська попо-воячня пропагувала і звала.

Відео Yurii Kochevenko.

Свято-Успенська Святогірська лавра УПЦ МП — монастир УПЦ МП у Святогірську (Донецька область). Окрім наземних будівель, має крейдяні печери. У лаврі зберігаються мощі преподобного Іоанна, затворника Святогірського.

Більшовики свого часу розорили монастирі цього комплексу, Успенський собор став кінотеатром, а на верхівці гори поруч із монастирем установили пам’ятник радянському партійному діячу революціонеру Артему. Святі Гори було названо Червоними, Святогірськ — Слов’яногорськом, а монастир — Будинком відпочинку імені Артема.

Цікаво, що у 2018 році цей пам’ятник помпезно відреставрували від значних пошкоджень блискавкою у 2014 році (теж, свого роду, містика на початку війни).

21 вересня 2020 року у лаврі пройшов форум «Люди миру», організований УПЦ МП.

Форум підтримав політик Віктор Медведчук. До форуму був залучений Юрій Молчанов, який раніше заявляв, що «мутований націоналізм» призвів до розколу суспільства. Також був присутній нагороджений Володимиром Путіним співак Олег Карамазов.

Крім того, на форумі вірянка УПЦ МП, жительниця міста Піски, заявивила, що як тільки в звільнене місто Піски заходила українська армія, то українські солдати заходили в будинок і «все виносили».

Також за її словами українська армія бомбила мирних жителів й порадила викопати окопи в себе вдома. «Ми всі говоримо, що нас звільнили від усього. Мені було, знаєте, дуже, як кажуть українською, „прикро“ дивитися: коли звільнявся дім, туди заходив український солдат і виносив усе».

У проєкті взяв участь намісник Святогірської лаври Арсеній (Яковенко), який раніше висловлював думку, що Україна перша почала війну з Росією.

Можливо треба було у 2014 році сприйняти знак з Небес у вигляді блискавки, що влучила у Артема, та й задуматись?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *