Стенд понад 900 м²: Українська компанія презентувала свої продукти на виставці в Німеччині


На міжнародній виставці в Німеччині українська компанія презентувала свої нові продукти на стенді, який займав понад 900 квадратних метрів.

  • «Euroshop» – Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, інфраструктури, технологій реклами, продажів і торгівлі (Дюссельдорф, Німеччина), яка відбувається раз на три роки. Цьогоріч вона тривала 16-20 лютого.

Про це йдеться на офіційній сторінці компанії «Modern-Expo Group» у фейсбуці, передає Volyn24.

ЯК В УМОВАХ КРИЗИ, ВТРАТИ ОСНОВНОГО РИНКУ ЗБУТУ В РОСІЇ, БЕЗ РОЗШИРЕННЯ ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ І ШТАТУ РОСТИ НА 30-40% ЩОРІЧНО – СЕКРЕТ ЗАСНОВНИКА MODERN-EХРО GROUP ПЕТРА ПИЛИП’ЮКА

На «EuroShop 2020» представники «Модерн-Експо» показали тисячній аудиторії те, над чим команда працювала протягом трьох років від попередньої виставки.

  • На стенді української компанії представили нове обладнання для традиційних продуктових зон – випічки, фруктів та овочів, а також вина.
  • Презентували також інноваційні рішення для логістики, касової зони, доставки останньої милі та управління магазином.
  • Величезний інтерес відвідувачів виставки викликало бачення спеціалістів «Модерн-Експо» магазину майбутнього – це каси-самообслуговування, розумний холодильник, електронні цінники, смарт-поличка, роботизоване рішення для інтралогістики.

Більш ніж 4000 відвідувачів зустрів стенд «Modern Expo» протягом 16-20 лютого.

На сторінці компанії зазначають, що «Modern Expo» задає тенденції у світі ритейлу, а експерти цієї компанії презентували їх у своїх виступах на Modern Retail Forum — Special Edition.

«Я щасливий, що ми зібрали найталановитіших людей у світі, яких об’єднує спільна філософія – WE CREATE RETAIL NEW. Інтерес до наших продуктів, ідей та концепцій величезний. Це ще один доказ того, що ми створили видатну команду!» – поділився емоціями генеральний директор «Modern Expo», голова Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилип’юк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *