“Слуги кнопкодавлять через дурість” – Арахімія. Обіцянки-цяцянки слуг для народу.


У Раді на кнопкодавстві 12 листопада попався автор закону про боротьбу з кнопкодавством народний депутат України Василь Німченко – член фракції «Опозиційна платформа – За життя».

Це четвертий факт кнопкодавства у Верховній Раді України 9-го скликання.

Відео із залу засідання Ради опублікували журналісти «ЧЕСНО». На ньому зафіксовано момент голосування нардепом від ОПЗЖ за законопроект, що стосується освітньої сфери, внесений «слугами народу»

Також, нагадаємо, новина про безкарність Копанчук і Литвиненка за кнопкодавство обурила навіть деяких слуг народу.

На засіданні президентської фракції “Слуга народу” її члени відмовилися голосувати за виключення зі своїх лав народних депутатів, які попалися на кнопокодавстві.

У свою чергу Копанчук і Литвиненко пояснили свої порушення “турборежимом” і обіцяли як покарання пожертвувати свою місячну зарплату на благодійність.

Понять і простіть? – Нагадаємо, перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук вніс законопроект, відповідно до якого штраф за неперсональное голосування народного депутата повинен складати від 51 тис. грн до 85 тис. грн. Його прийняли в першому читанні.

Примітно, що після виборів всі “слуги народу” підписували меморандум, згідно з яким нардепи зобов’язані голосувати особисто, а в разі порушення добровільно скласти повноваження.

В той же час, наприклад, голава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що депутати президентської партії “кнопкодавили через дурість” (“сам дурак” – образились слуги). ¯\_(ツ)_/¯

Арахамія заспокоїв, що якщо людина вдруге “через дурість” натисне, то “тоді точно видалимо (зую даю (с)). Другий раз вже не може бути через дурість”.

“Більшість депутатів – дуже скромні з точки зору свого капіталу. Для них заплатити 50 000 – 60 000 штрафу – немаленькі гроші”, – зазначив він.

А ми нагадаємо гучний скандал у ВР про хабарництво. Так, виключена з фракції “Слуга народу” народна депутатка Ганна Скороход заявила, що депутати отримують по 5000 доларів “тіньової зарплати” в конвертах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *